Financiën
Boekjaar 2025
S4Slegers uit Tongeren-Borgloon, ondernemingsnummer BE0838937558, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.422 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S4Slegers een brutomarge van € 27.617 en een eigen vermogen van € 288.978. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.026 naar € 6.422. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 288.978
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.422
▼ 47% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 47.548
▼ 54% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 209.456.
Schulden eind 2025
€ 27.221
▼ 52% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.037
▲ € 1.589 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 612
▼ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 47.673 | € 55.359 | € 39.804 | € 27.617 | ▼ 31% |
| Winst na belastingen | € 15.607 | € 21.936 | € 12.026 | € 6.422 | ▼ 47% |
| Eigen vermogen | € 248.594 | € 270.530 | € 282.555 | € 288.978 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 356.975 | € 330.474 | € 299.352 | € 275.542 | ▼ 8% |
| Cash | € 216.015 | € 165.135 | € 102.546 | € 47.548 | ▼ 54% |
| Terreinen & gebouwen | € 261.820 | € 245.837 | € 230.301 | € 217.304 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 169.072 | € 191.008 | € 203.034 | € 209.456 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 103.519 | € 85.299 | € 56.909 | € 27.221 | ▼ 52% |
| Balanstotaal | € 605.568 | € 601.003 | € 581.907 | € 564.520 | ▼ 3% |
Kerncijfers van S4Slegers, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met S4Slegers?
Wat er de jongste jaren bij S4Slegers gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.422 (▼ 47% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Tongeren-Borgloon. KBO
Samengevat
Van € 15.607 winst in 2022 naar € 6.422 winst in 2025.
Betaalde al € 26.588 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 21.936 winst.
Bestuur
Achter S4Slegers zitten Rudi Slegers en Jean Marie Slegers. Rudi Slegers zit ook achter HAGRA FOODS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jean Marie Slegers
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tongersesteenweg 375
3840 Tongeren-Borgloon
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Rita Maria SOETAERTS(oprichter) 50%
- Jean Marie SLEGERS(oprichter) 45%
- Rudi Hein SLEGERS(oprichter) 5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0838.937.558
- Btw-nummer
- BE 0838.937.558
- Maatschappelijke zetel
- Tongersesteenweg 375, 3840 Tongeren-Borgloon
- Namen & benamingen
- S4Slegers
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 september 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 jun 2024