Financiën
Boekjaar 2025
CURVE-O uit Maasmechelen, ondernemingsnummer BE0837199179, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.967 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CURVE-O een brutomarge van € 7.566 en een eigen vermogen van € 40.978. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.282 naar € 1.967. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 40.978
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.967
▼ 54% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.571
▲ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 34.778.
Schulden eind 2025
€ 4.128
▼ 60% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.592
▼ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 625
▲ 46% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 24.849 | € -12.295 | € 12.607 | € 7.566 | ▼ 40% |
| Winst na belastingen | € 15.591 | € -20.905 | € 4.282 | € 1.967 | ▼ 54% |
| Eigen vermogen | € 55.634 | € 34.729 | € 39.011 | € 40.978 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 46.629 | € 24.585 | € 15.527 | € 8.060 | ▼ 48% |
| Cash | € 30.756 | € 6.817 | € 5.420 | € 6.571 | ▲ 21% |
| Opgepotte winst | € 49.434 | € 28.529 | € 32.811 | € 34.778 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 37.787 | € 23.759 | € 10.244 | € 4.128 | ▼ 60% |
| Balanstotaal | € 102.263 | € 59.314 | € 54.538 | € 49.038 | ▼ 10% |
Kerncijfers van CURVE-O, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CURVE-O?
Wat er de jongste jaren bij CURVE-O gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.967 (▼ 54% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- By Saloox CommV werd bestuurder. NBB
- Another BV werd bestuurder. NBB
- JV CONSULTING BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Maasmechelen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.591 winst in 2022 naar € 1.967 winst in 2025.
Betaalde al € 625 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 15.591 winst.
Bestuur
Achter CURVE-O zitten By Saloox CommV, Another BV en JV CONSULTING BV. By Saloox CommV zit ook achter HOUSE OF ARTISTRY. Another BV zit ook achter HOUSE OF ARTISTRY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Sara Yvonne A Lismont
Ook actief bij: HOUSE OF ARTISTRY
sinds 2025
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Joël Vertommen
sinds 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grotestraat(B) 169
3631 Maasmechelen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0837.199.179
- Btw-nummer
- BE 0837.199.179
- Maatschappelijke zetel
- Grotestraat(B) 169, 3631 Maasmechelen
- Namen & benamingen
- CURVE-O
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 juni 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Kappers- en barbiersactiviteiten
Haarverzorging
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen