Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
C.T.C. TANKBOUW logo

C.T.C. TANKBOUW

BE0830768178

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

C.T.C. TANKBOUW is een metaalbewerkingsbedrijf in Dilsen-Stokkem. BV, gestart op 27 oktober 2010, 1 vestiging.

Heulentakstraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem ctctankbouw.be

Achter het bedrijf: Creba-Group, GSB Holding BV.

Actief voor

16 jaar

Financiën

Boekjaar 2025

C.T.C. TANKBOUW uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0830768178, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2 miljoen na belastingen. Over dat boekjaar noteerde C.T.C. TANKBOUW een omzet van € 15,8 miljoen en een eigen vermogen van € 4,6 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2,4 miljoen naar € 2 miljoen. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 4,6 miljoen

▼ 6% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 2 miljoen

▼ 17% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 68.021

▼ 89% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 600.000 uitgekeerd

30 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

15,4

▲ 4,9 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 1,5 miljoen

▲ 34% t.o.v. 2024

€ 94.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 37.701

▼ 5% t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 9.794.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 1 jaar te gaan

€ 785.232

▼ 6% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 32.632 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 3,2 miljoen

▲ 54% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar. Betaalt leveranciers gemiddeld binnen 66 dagen.

Belastingen en lonen

€ 258.959

▼ 63% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Omzet - - € 17.132.970 € 15.814.263 ▼ 8%
Brutomarge € 2.418.018 € 3.558.064 - -
Winst na belastingen € 831.523 € 1.858.343 € 2.405.289 € 1.985.363 ▼ 17%
Eigen vermogen € 661.536 € 2.519.879 € 4.925.168 € 4.640.531 ▼ 6%
Totale schulden € 5.057.171 € 4.305.270 € 4.400.991 € 7.554.176 ▲ 72%
Cash € 661.321 € 324.410 € 639.758 € 68.021 ▼ 89%
Terreinen & gebouwen € 160.473 - - € 158.456
Opgepotte winst € -1.145.164 € 713.179 € 3.118.468 € 2.833.831 ▼ 9%
Dividend € 0 € 0 € 0 € 600.000
Bankschulden € 1.388.895 € 876.485 € 834.264 € 785.232 ▼ 6%
Balanstotaal € 5.718.707 € 6.825.149 € 9.326.159 € 12.194.707 ▲ 31%
Werknemers (VTE) 14,9 11,4 10,5 15,4 ▲ 4,9

Kerncijfers van C.T.C. TANKBOUW, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met C.T.C. TANKBOUW?

Wat er de jongste jaren bij C.T.C. TANKBOUW gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2 miljoen (▼ 17% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Creba-Group werd bestuurder. NBB
  • GSB Holding BV werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 831.523 winst in 2022 naar € 2 miljoen winst in 2025.

Betaalde al € 1,9 miljoen vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 2,4 miljoen winst.

Gemiddeld € 312.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.

Bestuur

Het aandeel van Stefan Bax Company, CREBA-GROUP komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

C.T.C. TANKBOUW

Achter C.T.C. TANKBOUW zitten Creba-Group en GSB Holding BV. De aandelen zijn in handen van Stefan Bax Company (24%) en CREBA-GROUP.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Creba-Group

Bestuurder · vertegenwoordigd door Bart Cremeers

sinds 2021

GSB Holding BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Harold Groeneveld

sinds 2021

Aandeelhouders

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Heulentakstraat 2

3650 Dilsen-Stokkem

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Google AnalyticsNginxSlick

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

COMBELL-AS, BE

Domein

Domein

ctctankbouw.be

Geregistreerd

2013-01-09

Website info

HTTPS Ja
Talen NL
Copyright 2026

Kenmerken

Blog Vacatures Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Gegevens

Ondernemingsnummer
0830.768.178
Btw-nummer
BE 0830.768.178
Maatschappelijke zetel
Heulentakstraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem
Namen & benamingen
C.T.C. TANKBOUW
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
27 oktober 2010
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Vervaardiging van andere tanks, reservoirs en bergingsmiddelen, van metaal

Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan

Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarming

Veelgestelde vragen

Wat doet C.T.C. TANKBOUW?
C.T.C. TANKBOUW is een metaalbewerkingsbedrijf in Dilsen-Stokkem. BV, gestart op 27 oktober 2010, 1 vestiging.
Wat is het adres van C.T.C. TANKBOUW?
De maatschappelijke zetel van C.T.C. TANKBOUW is gevestigd te Heulentakstraat 2, 3650 Dilsen-Stokkem.
Is C.T.C. TANKBOUW nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is C.T.C. TANKBOUW actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 27 oktober 2010.
Is C.T.C. TANKBOUW geregistreerd op Peppol?
Ja, C.T.C. TANKBOUW is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0830768178.
Wat is het ondernemingsnummer van C.T.C. TANKBOUW?
Het ondernemingsnummer van C.T.C. TANKBOUW is BE0830768178.
Wanneer is C.T.C. TANKBOUW opgericht?
C.T.C. TANKBOUW is opgericht op 27 oktober 2010.