Financiën
Boekjaar 2025
SOURIS HOLDING uit Hoogstraten, ondernemingsnummer BE0829844403, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.489 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SOURIS HOLDING een brutomarge van € 2.860 en een eigen vermogen van € 67.459. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.062 naar € 8.489. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 67.459
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.489
▲ € 7.427 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 73.127
▲ 15% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 55.059.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.116
▲ € 870 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 904 | € 2.748 | € 2.873 | € 2.860 | |
| Winst na belastingen | € 306 | € 45.046 | € 1.062 | € 8.489 | ▲ € 7.427 |
| Eigen vermogen | € 12.861 | € 57.907 | € 58.969 | € 67.459 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 48 | € 14.838 | € 11.018 | € 11.835 | ▲ 7% |
| Cash | € 6.337 | € 66.520 | € 63.816 | € 73.127 | ▲ 15% |
| Opgepotte winst | € 461 | € 45.507 | € 46.569 | € 55.059 | ▲ 18% |
| Balanstotaal | € 12.909 | € 72.745 | € 69.987 | € 79.293 | ▲ 13% |
Kerncijfers van SOURIS HOLDING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SOURIS HOLDING?
Wat er de jongste jaren bij SOURIS HOLDING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.489 (▲ € 7.427 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hoogstraten. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 306 winst in 2022 naar € 8.489 winst in 2025.
Betaalde al € 6.825 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 45.046 winst.
Bestuur
Achter SOURIS HOLDING zit Eddy Mouws. Zelf heeft het 99% van Addemus Consilium BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Worteldorp 39
2323 Hoogstraten
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0829.844.403
- Btw-nummer
- BE 0829.844.403
- Maatschappelijke zetel
- Worteldorp 39, 2323 Hoogstraten
- Namen & benamingen
- SOURIS HOLDING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 oktober 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten