Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 10 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Melina Invest uit Tubize, ondernemingsnummer BE0827825417, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -13.967 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Melina Invest een brutomarge van € 4.787 en een eigen vermogen van € 54.420. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.414 naar € -13.967. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 3 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 54.420
▼ 20% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -13.967
▼ in 2024 nog € 6.414 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.635
▼ 48% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 14.420.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.812
▼ 56% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 39.740 | € 42.402 | € 26.877 | € 4.787 | ▼ 82% |
| Winst na belastingen | € 20.116 | € 17.889 | € 6.414 | € -13.967 | ▼ € 20.382 |
| Eigen vermogen | € 44.084 | € 61.973 | € 68.387 | € 54.420 | ▼ 20% |
| Totale schulden | € 179.716 | € 181.652 | € 141.029 | € 141.223 | |
| Cash | € 13.284 | € 47.586 | € 28.328 | € 14.635 | ▼ 48% |
| Terreinen & gebouwen | € 207.963 | € 193.550 | € 179.138 | € 179.611 | |
| Opgepotte winst | € 4.084 | € 21.973 | € 28.387 | € 14.420 | ▼ 49% |
| Bankschulden | € 51.244 | € 47.563 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 223.800 | € 243.625 | € 209.416 | € 195.642 | ▼ 7% |
Kerncijfers van Melina Invest, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Melina Invest?
Wat er de jongste jaren bij Melina Invest gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 13.967 (▼ € 20.382 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Vanessa Bo werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 20.116 winst in 2022 naar € 13.967 verlies in 2025.
Betaalde al € 9.065 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 20.116 winst.
Bestuur
Achter Melina Invest zit Vanessa Bo.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vanessa Bo
Bestuurder
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue du Chant des Oiseaux 9
1480 Tubize
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0827.825.417
- Btw-nummer
- BE 0827.825.417
- Maatschappelijke zetel
- Avenue du Chant des Oiseaux 9, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- Melina Invest
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juli 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren