Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 6 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
VERMEIR - VAN LANDEGHEM uit Lochristi, ondernemingsnummer BE0826610739, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.048 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERMEIR - VAN LANDEGHEM een brutomarge van € 48.098 en een eigen vermogen van € 44.591. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -1.713 naar € 5.048. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 26 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 44.591
▲ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.048
▲ in 2024 nog € 1.713 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 977
▼ 85% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 38.391.
Mensen en middelen in 2025
€ 40.523
▲ 111% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 31.487.
Schulden eind 2025
€ 507.662
▲ 118% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 29.620 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 16 jaar weg.
€ 81
▼ 95% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.675
▼ 19% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 28.598 | € 117.839 | € 19.582 | € 48.098 | ▲ 146% |
| Winst na belastingen | € -16.106 | € 79.040 | € -1.713 | € 5.048 | ▲ € 6.761 |
| Eigen vermogen | € -4.277 | € 37.764 | € 36.050 | € 44.591 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 384.078 | € 197.439 | € 244.605 | € 515.417 | ▲ 111% |
| Cash | € 810 | € 7.218 | € 6.342 | € 977 | ▼ 85% |
| Terreinen & gebouwen | € 356.679 | € 228.527 | € 223.542 | € 516.341 | ▲ 131% |
| Opgepotte winst | € -47.477 | € 31.564 | € 29.850 | € 38.391 | ▲ 29% |
| Bankschulden | € 138.561 | € 126.333 | € 233.358 | € 507.662 | ▲ 118% |
| Balanstotaal | € 379.801 | € 256.575 | € 298.119 | € 573.415 | ▲ 92% |
Kerncijfers van VERMEIR - VAN LANDEGHEM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VERMEIR - VAN LANDEGHEM?
Wat er de jongste jaren bij VERMEIR - VAN LANDEGHEM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.048. Bron: NBB ↗
- Isabelle Vermeir werd bestuurder. NBB
- Koen Van Landeghem werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Lochristi. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.106 verlies in 2022 naar € 5.048 winst in 2025.
Betaalde al € 13.484 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 79.040 winst.
Bestuur
Achter VERMEIR - VAN LANDEGHEM zitten Isabelle Vermeir en Koen Van Landeghem.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Isabelle Vermeir
Bestuurder
sinds 2022
Koen Van Landeghem
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Doornzelestraat 28
9080 Lochristi
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0826.610.739
- Btw-nummer
- BE 0826.610.739
- Maatschappelijke zetel
- Doornzelestraat 28, 9080 Lochristi
- Namen & benamingen
- VERMEIR - VAN LANDEGHEM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen