Financiën
Boekjaar 2025
PROMACON uit Bilzen-Hoeselt, ondernemingsnummer BE0823730433, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.065 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PROMACON een brutomarge van € 10.941 en een eigen vermogen van € 140.336. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.679 naar € 1.065. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 140.336
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.065
▼ 90% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.355
▼ 97% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 101.736.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.623
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.483
▼ 69% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.492
▲ € 3.637 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 9.659 | € 36.533 | € 22.287 | € 10.941 | ▼ 51% |
| Winst na belastingen | € 4.278 | € 19.088 | € 10.679 | € 1.065 | ▼ 90% |
| Eigen vermogen | € 109.505 | € 128.593 | € 139.272 | € 140.336 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 509.364 | € 424.774 | € 391.251 | € 98.742 | ▼ 75% |
| Cash | € 5.295 | € 72.918 | € 230.884 | € 7.355 | ▼ 97% |
| Terreinen & gebouwen | € 694 | € 584 | € 1.170 | € 1.014 | ▼ 13% |
| Opgepotte winst | € 70.905 | € 89.993 | € 100.672 | € 101.736 | ▲ 1% |
| Bankschulden | € 50.000 | € 50.000 | € 150.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 618.869 | € 553.367 | € 530.523 | € 239.078 | ▼ 55% |
Kerncijfers van PROMACON, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PROMACON?
Wat er de jongste jaren bij PROMACON gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.065 (▼ 90% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- L&H Advies BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Bilzen-Hoeselt. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.278 winst in 2022 naar € 1.065 winst in 2025.
Betaalde al € 20.427 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 19.088 winst.
Bestuur
Achter PROMACON zit L&H Advies BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Wim Lambrechts
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chrysantenlaan 40
3740 Bilzen-Hoeselt
Tipstraat 116 bus 2
3740 Bilzen-Hoeselt
Actief sinds 8 maart 2010
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
LEVEL27-AS * Please direct all complaints to [email protected] *, BE
Domein
Domein
promacon.be
Geregistreerd
2017-04-03
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0823.730.433
- Btw-nummer
- BE 0823.730.433
- Maatschappelijke zetel
- Chrysantenlaan 40, 3740 Bilzen-Hoeselt
- Namen & benamingen
- PROMACON
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 maart 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Contact
- promacon.be [email protected] 0498659624
- Activiteiten · NACE
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Algemene bouw van kantoorgebouwen
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken