Financiën
Boekjaar 2025
Agri Lemahieu uit Ieper, ondernemingsnummer BE0823527228, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 218.842 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Agri Lemahieu een brutomarge van € 1,6 miljoen en een eigen vermogen van € 1,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 212.593 naar € 218.842. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,5 miljoen
▲ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 218.842
▲ 3% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 134.529
▲ € 121.428 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,5 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
14,7
▲ 1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 921.237
▲ 9% t.o.v. 2024
€ 62.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 229.250
▼ 4% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1,7 miljoen
▲ 166% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 136.093 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 2,7 miljoen
▼ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 346.416
▲ 39% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 988.932 | € 1.359.923 | € 1.392.484 | € 1.550.898 | ▲ 11% |
| Winst na belastingen | € 205.767 | € 326.697 | € 212.593 | € 218.842 | ▲ 3% |
| Eigen vermogen | € 778.972 | € 1.105.669 | € 1.318.262 | € 1.537.105 | ▲ 17% |
| Totale schulden | € 2.721.976 | € 6.536.475 | € 6.574.993 | € 6.844.661 | ▲ 4% |
| Cash | € 447.786 | € 636.752 | € 13.100 | € 134.529 | ▲ € 121.428 |
| Terreinen & gebouwen | € 692.684 | € 624.949 | € 568.605 | € 516.350 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 753.972 | € 1.080.669 | € 1.293.262 | € 1.512.105 | ▲ 17% |
| Bankschulden | € 780.857 | € 666.596 | € 640.193 | € 1.701.550 | ▲ 166% |
| Balanstotaal | € 3.500.948 | € 7.642.145 | € 7.893.256 | € 8.381.765 | ▲ 6% |
| Werknemers (VTE) | 10,4 | 13,4 | 13,7 | 14,7 | ▲ 1 |
Kerncijfers van Agri Lemahieu, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Agri Lemahieu?
Wat er de jongste jaren bij Agri Lemahieu gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 218.842 (▲ 3% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Lemaloc BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 205.767 winst in 2022 naar € 218.842 winst in 2025.
Betaalde al € 370.254 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 326.697 winst.
Gemiddeld € 105.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Agri Lemahieu zitten Tom Lemahieu, Lemaloc BV en Wim Lemahieu.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Tom Lemahieu
Bestuurder
Bestuurder · vertegenwoordigd door Jan Lemahieu
sinds 2023
Wim Lemahieu
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rijselseweg 164
8900 Ieper
Rijselseweg 164
8902 Ieper
Actief sinds 1 maart 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0823.527.228
- Btw-nummer
- BE 0823.527.228
- Maatschappelijke zetel
- Rijselseweg 164, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- Agri Lemahieu
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 maart 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw
Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton)
Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Reparatie en onderhoud van machines
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
Verhuur en lease van landbouwmachines en -werktuigen
+2