Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 58 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Indegla Construct uit Herk-de-Stad, ondernemingsnummer BE0819287239, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.027 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Indegla Construct een brutomarge van € 75.117 en een eigen vermogen van € 157.353. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.251 naar € 11.027. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 157.353
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.027
▲ € 8.775 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 417
▼ 94% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 138.753.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.269
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 21.179
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 373.296
▼ 3% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 47.606 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 45.310
▲ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.799
▲ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 69.379 | € 58.655 | € 61.091 | € 75.117 | ▲ 23% |
| Winst na belastingen | € 6.685 | € 1.127 | € 2.251 | € 11.027 | ▲ € 8.775 |
| Eigen vermogen | € 142.949 | € 144.075 | € 146.327 | € 157.353 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 637.111 | € 529.521 | € 491.651 | € 443.528 | ▼ 10% |
| Cash | € 25.014 | € 25.408 | € 7.355 | € 417 | ▼ 94% |
| Terreinen & gebouwen | € 399.662 | € 380.222 | € 360.781 | € 341.340 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 124.349 | € 125.475 | € 127.727 | € 138.753 | ▲ 9% |
| Bankschulden | € 471.730 | € 421.562 | € 385.281 | € 373.296 | ▼ 3% |
| Balanstotaal | € 780.059 | € 673.596 | € 637.978 | € 600.881 | ▼ 6% |
Kerncijfers van Indegla Construct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Indegla Construct?
Wat er de jongste jaren bij Indegla Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.027 (▲ € 8.775 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Herk-de-Stad. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.685 winst in 2022 naar € 11.027 winst in 2025.
Betaalde al € 8.350 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 11.027 winst.
Bestuur
Achter Indegla Construct zit Robby Knaepen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Robby Knaepen
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Jorislaan 177
3540 Herk-de-Stad
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0819.287.239
- Btw-nummer
- BE 0819.287.239
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Jorislaan 177, 3540 Herk-de-Stad
- Namen & benamingen
- Indegla Construct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 oktober 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Glaszetten
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)