Financiën
Boekjaar 2025
PANDA INVEST uit Damme, ondernemingsnummer BE0818712167, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.915 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PANDA INVEST een brutomarge van € 41.548 en een eigen vermogen van € 145.227. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 54.505 naar € 11.915. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 145.227
▼ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.915
▼ 78% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.718
▼ 64% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 126.627.
Mensen en middelen in 2025
€ 14.299
▼ 22% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 41.425
▲ 169% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.864 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 14.192
▲ 2% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 37.937
▼ 31% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -5.768 | € 74.718 | € 98.523 | € 41.548 | ▼ 58% |
| Winst na belastingen | € 144 | € 32.392 | € 54.505 | € 11.915 | ▼ 78% |
| Eigen vermogen | € 70.013 | € 102.404 | € 156.910 | € 145.227 | ▼ 7% |
| Totale schulden | € 60.562 | € 70.519 | € 84.403 | € 93.554 | ▲ 11% |
| Cash | € 8.565 | € 12.343 | € 7.569 | € 2.718 | ▼ 64% |
| Terreinen & gebouwen | € 48.028 | € 42.385 | € 39.396 | € 63.219 | ▲ 60% |
| Opgepotte winst | € 51.413 | € 83.804 | € 138.310 | € 126.627 | ▼ 8% |
| Dividend | € 10.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 26.792 | € 21.121 | € 15.373 | € 41.425 | ▲ 169% |
| Balanstotaal | € 130.574 | € 172.923 | € 241.313 | € 238.782 | ▼ 1% |
Kerncijfers van PANDA INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PANDA INVEST?
Wat er de jongste jaren bij PANDA INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.915 (▼ 78% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Anthony Giraldo werd bestuurder. NBB
- Séverine Holvoet werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Damme. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 144 winst in 2022 naar € 11.915 winst in 2025.
Betaalde al € 65.740 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 54.505 winst.
Keerde in totaal € 10.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PANDA INVEST zitten Anthony Giraldo en Séverine Holvoet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Anthony Giraldo
Bestuurder
sinds 2021
Séverine Holvoet
Bestuurder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lieveberm 5
8340 Damme
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.712.167
- Btw-nummer
- BE 0818.712.167
- Maatschappelijke zetel
- Lieveberm 5, 8340 Damme
- Namen & benamingen
- PANDA INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 september 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
Overige detailhandel, niet in winkels en exclusief markt- en straathandel
Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Activiteiten van hoofdkantoren
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Sauna's, solaria, baden enz.
+1