Financiën
Boekjaar 2025
Previder Belgium uit Herentals, ondernemingsnummer BE0810567434, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 89.020 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Previder Belgium een brutomarge van € 908.963 en een eigen vermogen van € 391.150. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.147 naar € 89.020. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 391.150
▲ 29% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 89.020
▲ 195% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 54.613
▼ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 193.554.
Mensen en middelen in 2025
10,2
▲ 1,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 739.032
▲ 31% t.o.v. 2024
€ 72.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.369
▼ 43% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 161.849
▼ 71% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 72.789
▲ 133% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 321.987 | € 502.993 | € 621.706 | € 908.963 | ▲ 46% |
| Winst na belastingen | € 41.444 | € 22.842 | € 30.147 | € 89.020 | ▲ 195% |
| Eigen vermogen | € 249.140 | € 271.983 | € 302.130 | € 391.150 | ▲ 29% |
| Totale schulden | € 420.361 | € 538.852 | € 601.844 | € 788.656 | ▲ 31% |
| Cash | € 5.729 | € 24.936 | € 94.121 | € 54.613 | ▼ 42% |
| Opgepotte winst | € 51.544 | € 74.386 | € 104.533 | € 193.554 | ▲ 85% |
| Bankschulden | € 73.283 | € 111.076 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 669.501 | € 810.835 | € 903.974 | € 1.179.806 | ▲ 31% |
| Werknemers (VTE) | 4,1 | 6,6 | 8,7 | 10,2 | ▲ 1,5 |
Kerncijfers van Previder Belgium, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Previder Belgium?
Wat er de jongste jaren bij Previder Belgium gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- ODIN GROUP stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 89.020 (▲ 195% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- AJUST BV stopte als bestuurder. NBB
- ODIN GROUP werd bestuurder. NBB
- Kapitaalverhoging van € 298.054, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- AJUST BV werd bestuurder. NBB
- Kapitaalverhoging van € 1,1 miljoen, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 41.444 winst in 2022 naar € 89.020 winst in 2025.
Betaalde al € 5.859 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 89.020 winst.
Gemiddeld € 89.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door BOURS RONALD
sinds 2020 · tot 2026
ODIN GROUP
Bestuurder · vertegenwoordigd door WITVLIET AREND PIETER
sinds 2024 · tot 2030
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Diamantstraat (HRT) 8 bus 316
2200 Herentals
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
PREVIDER-AS, NL
Domein
Domein
previder.be
Geregistreerd
2009-11-16
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- Crescent(intekenaar)
- 2invision Managed Services(intekenaar)
Oprichting
Bron: Akte ↗- BLANQUART, Koen(oprichter) 29%
- Yoda Ventures(oprichter) 23.3%
- COLLETTE Nicolas Gilbert Maurice(oprichter) 23.3%
- VANDEWALLE Patrik Marcel Rafael(oprichter) 23.3%
- BLANQUART CONSULTING(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0810.567.434
- Btw-nummer
- BE 0810.567.434
- Maatschappelijke zetel
- Diamantstraat (HRT) 8 bus 316, 2200 Herentals
- Namen & benamingen
- Previder Belgium
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 maart 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Contact
- previder.be [email protected] +3215570080
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Computerconsultancy-activiteiten
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
+4