Financiën
Boekjaar 2025
Revelation Theatrical uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0805862835, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -12.565 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Revelation Theatrical een brutomarge van € -6.175 en een eigen vermogen van € 11.748. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.690 naar € -12.565. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 52 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 11.748
▼ 52% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -12.565
▼ in 2024 nog € 7.690 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 810
▲ 82% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 11.648.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 17.051
▼ 21% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 12.171
▼ 5% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 790 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 1.406
▲ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.639
▼ 55% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.618 | € 12.871 | € -6.175 | ▼ € 19.046 |
| Winst na belastingen | € 16.524 | € 7.690 | € -12.565 | ▼ € 20.255 |
| Eigen vermogen | € 16.624 | € 24.314 | € 11.748 | ▼ 52% |
| Totale schulden | € 13.077 | € 24.228 | € 18.216 | ▼ 25% |
| Cash | € 1.520 | € 446 | € 810 | ▲ 82% |
| Opgepotte winst | € 16.524 | € 24.214 | € 11.648 | ▼ 52% |
| Bankschulden | € 0 | € 12.795 | € 12.171 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 29.701 | € 48.541 | € 29.965 | ▼ 38% |
Kerncijfers van Revelation Theatrical, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Revelation Theatrical?
Wat er de jongste jaren bij Revelation Theatrical gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 12.565 (▼ € 20.255 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 16.524 winst in 2023 naar € 12.565 verlies in 2025.
Betaalde al € 8.465 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 16.524 winst.
Bestuur
Achter Revelation Theatrical zit Stephen Bree.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stephen Bree
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Maartlaan 30 bus 10
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BREE Stephen David(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.862.835
- Btw-nummer
- BE 0805.862.835
- Maatschappelijke zetel
- Maartlaan 30 bus 10, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- Revelation Theatrical
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 dec 2024
- Activiteiten · NACE
Ontwerp en bouw van podia en decors
Ontwerp en bouw van podia