Financiën
Boekjaar 2026
FoR-I uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0805738913, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 4.302 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FoR-I een brutomarge van € 6.394 en een eigen vermogen van € 26.618. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 1.315 naar € 4.302. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 26.618
▲ 19% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.302
▲ 227% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.481
▲ 244% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 5.618.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 534
▼ 81% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.647
▲ € 3.190 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 2.719 | € 6.394 | ▲ 135% |
| Winst na belastingen | € 1.315 | € 4.302 | ▲ 227% |
| Eigen vermogen | € 22.315 | € 26.618 | ▲ 19% |
| Totale schulden | € 21.927 | € 22.885 | ▲ 4% |
| Cash | € 1.592 | € 5.481 | ▲ 244% |
| Opgepotte winst | € 1.315 | € 5.618 | ▲ € 4.302 |
| Balanstotaal | € 44.242 | € 49.503 | ▲ 12% |
Kerncijfers van FoR-I, boekjaren 2025 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met FoR-I?
Wat er de jongste jaren bij FoR-I gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 4.302 (▲ 227% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Lucas Conings werd bestuurder. NBB
- Eli De Mul werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.315 winst in 2025 naar € 4.302 winst in 2026.
Betaalde al € 1.908 vennootschapsbelasting sinds 2025.
Beste jaar ooit: 2026, met € 4.302 winst.
Bestuur
Het aandeel van FAIVE komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
FoR-IAchter FoR-I zitten Lucas Conings en Eli De Mul. De aandelen zijn in handen van FAIVE (50%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
sinds 2023
sinds 2023
Aandeelhouders
50%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Schipstraat 75
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.738.913
- Btw-nummer
- BE 0805.738.913
- Maatschappelijke zetel
- Schipstraat 75, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- FoR-I
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen