Financiën
Boekjaar 2025
L&M Kitwerken uit Houthalen-Helchteren, ondernemingsnummer BE0803225326, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.661 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde L&M Kitwerken een brutomarge van € 125.188 en een eigen vermogen van € 104.177. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.516 naar € 42.661. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 104.177
▲ 69% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.661
▼ 26% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.293
▲ € 18.509 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 100.177.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 60.188
▲ 184% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.675
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.147
▼ 40% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.890
▲ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 102.375 | € 125.188 | ▲ 22% |
| Winst na belastingen | € 57.516 | € 42.661 | ▼ 26% |
| Eigen vermogen | € 61.516 | € 104.177 | ▲ 69% |
| Totale schulden | € 37.845 | € 60.142 | ▲ 59% |
| Cash | € 784 | € 19.293 | ▲ € 18.509 |
| Opgepotte winst | € 57.516 | € 100.177 | ▲ 74% |
| Balanstotaal | € 99.361 | € 164.319 | ▲ 65% |
Kerncijfers van L&M Kitwerken, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met L&M Kitwerken?
Wat er de jongste jaren bij L&M Kitwerken gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.661 (▼ 26% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Houthalen-Helchteren. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 57.516 winst in 2024 naar € 42.661 winst in 2025.
Betaalde al € 34.824 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 57.516 winst.
Bestuur
Achter L&M Kitwerken zit Mostafa Oulkadi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mostafa Oulkadi
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grote Baan 147 bus B
3530 Houthalen-Helchteren
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
WIX_COM, IL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VERBIST Linh Anh Marinde(oprichter) 60%
- OULKADI Mostafa(oprichter) 40%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0803.225.326
- Btw-nummer
- BE 0803.225.326
- Maatschappelijke zetel
- Grote Baan 147 bus B, 3530 Houthalen-Helchteren
- Namen & benamingen
- L&M Kitwerken
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Metselwerk
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen