Financiën
Boekjaar 2024
MM CHASSIS uit Verviers, ondernemingsnummer BE0799804194, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 50.981 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MM CHASSIS een brutomarge van € 139.700 en een eigen vermogen van € 70.516. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 16.535 naar € 50.981. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 70.516
▲ 261% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.981
▲ 208% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.280
▲ 194% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 67.516.
Mensen en middelen in 2024
€ 69.143
▲ € 68.961 t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.355
▼ 44% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 59.855
▲ 121% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 34.957
▲ € 30.800 t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.958 | € 139.700 | ▲ € 116.742 |
| Winst na belastingen | € 16.535 | € 50.981 | ▲ 208% |
| Eigen vermogen | € 19.535 | € 70.516 | ▲ 261% |
| Totale schulden | € 31.262 | € 96.952 | ▲ 210% |
| Cash | € 4.172 | € 12.280 | ▲ 194% |
| Opgepotte winst | € 16.535 | € 67.516 | ▲ € 50.981 |
| Balanstotaal | € 50.797 | € 167.468 | ▲ 230% |
Kerncijfers van MM CHASSIS, boekjaren 2023 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MM CHASSIS?
Wat er de jongste jaren bij MM CHASSIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 50.981 (▲ 208% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Verviers. KBO
Samengevat
Van € 16.535 winst in 2023 naar € 50.981 winst in 2024.
Betaalde al € 18.816 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 50.981 winst.
Bestuur
Achter MM CHASSIS zitten MILCA MAMUANGA NTUMBA en DANY MAMPUYA-MAWAWU WILLEMS HERVE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
MILCA MAMUANGA NTUMBA
Bestuurder
DANY MAMPUYA-MAWAWU WILLEMS HERVE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Banque 2
4800 Verviers
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Mampuya-Mawawu Willems, Hervé Dany(oprichter) 50%
- Mamuanga, Ntumba Milca Cornelia(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0799.804.194
- Btw-nummer
- BE 0799.804.194
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Banque 2, 4800 Verviers
- Namen & benamingen
- MM CHASSIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Algemene bouw van residentiële gebouwen