Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 27 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
MaCu Ventures uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0797365041, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 630.388 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MaCu Ventures een brutomarge van € 94.359 en een eigen vermogen van € 747.641. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 58.266 naar € 630.388. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 747.641
▲ € 630.388 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 630.388
▲ € 572.121 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 80.377
▲ 142% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 742.641.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 17.749
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 833.459
▼ 17% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 166.667 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 7.388
▲ € 7.299 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.605
▲ 81% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 69.652 | € 91.423 | € 94.359 | ▲ 3% |
| Winst na belastingen | € 53.987 | € 58.266 | € 630.388 | ▲ € 572.121 |
| Eigen vermogen | € 58.987 | € 117.254 | € 747.641 | ▲ € 630.388 |
| Totale schulden | € 246.051 | € 2.995.213 | € 2.961.947 | ▼ 1% |
| Cash | € 65.452 | € 33.172 | € 80.377 | ▲ 142% |
| Opgepotte winst | € 53.987 | € 112.254 | € 742.641 | ▲ € 630.388 |
| Bankschulden | € 0 | € 1.000.000 | € 833.459 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 305.038 | € 3.112.467 | € 3.709.588 | ▲ 19% |
Kerncijfers van MaCu Ventures, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MaCu Ventures?
Wat er de jongste jaren bij MaCu Ventures gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 630.388 (▲ € 572.121 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Matthias Frida Cuvelie werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 53.987 winst in 2023 naar € 630.388 winst in 2025.
Betaalde al € 42.746 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 630.388 winst.
Bestuur
Achter MaCu Ventures zit Matthias Frida Cuvelie. Zelf heeft het 81% van Air-Clima BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Matthias Frida Cuvelie
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Henri Van Heurckstraat 11 bus 3
2000 Antwerpen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CUVELIE Matthias Frida Eric Ghislain(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0797.365.041
- Btw-nummer
- BE 0797.365.041
- Maatschappelijke zetel
- Henri Van Heurckstraat 11 bus 3, 2000 Antwerpen
- Namen & benamingen
- MaCu Ventures
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 nov 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van holdings
Activiteiten van hoofdkantoren
Holdings