Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
VINMAX logo

VINMAX

BE0790692134

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

VINMAX is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 12 september 2022, 1 vestiging.

Bilzersteenweg 7, 3730 Bilzen-Hoeselt glasexpress.be

Achter het bedrijf: Tara THOONEN, Stijn VANDERBIESEN STIJN.

Actief voor

4 jaar, 1 maand

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 0 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

VINMAX uit Bilzen-Hoeselt, ondernemingsnummer BE0790692134, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 182.905 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VINMAX een brutomarge van € -4.291 en een eigen vermogen van € 264.317. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -21.392 naar € 182.905. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 264.317

▲ 225% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 182.905

▲ in 2024 nog € 21.392 verlies

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 1.218

▼ 51% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 254.317.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 2.675

▼ 36% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 4 jaar te gaan

€ 371.429

▼ 20% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 92.857 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 1.173

▲ 45% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Omzet € 774 - -
Brutomarge € -6.624 € -4.169 € -4.291 ▼ € 122
Winst na belastingen € 92.803 € -21.392 € 182.905 ▲ € 204.297
Eigen vermogen € 102.803 € 81.412 € 264.317 ▲ 225%
Totale schulden € 807.953 € 825.651 € 639.831 ▼ 23%
Cash € 4.920 € 2.489 € 1.218 ▼ 51%
Opgepotte winst € 92.803 € 71.412 € 254.317 ▲ 256%
Bankschulden € 557.143 € 464.286 € 371.429 ▼ 20%
Balanstotaal € 910.756 € 907.062 € 904.148

Kerncijfers van VINMAX, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met VINMAX?

Wat er de jongste jaren bij VINMAX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 182.905. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Bilzen-Hoeselt. KBO

Samengevat

Van € 92.803 winst in 2023 naar € 182.905 winst in 2025.

Beste jaar ooit: 2025, met € 182.905 winst.

Bestuur

Tara THOONEN Stijn VANDERBIESEN STIJN
VINMAX

Achter VINMAX zitten Tara THOONEN en Stijn VANDERBIESEN STIJN. Tara THOONEN zit ook achter GLAS EXPRESS.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Tara THOONEN

Bestuurder

Ook actief bij: GLAS EXPRESS

Stijn VANDERBIESEN STIJN

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Bilzersteenweg 7

3730 Bilzen-Hoeselt

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

AOSApacheBootstrapFont AwesomeGoogle AnalyticsLightboxPHPSlickjQuery

Hosting & E-mail

E-mail provider

Google Workspace

Hosting

LEASEWEB-NL-AMS-01 Netherlands, NL

Website info

HTTPS Ja
Talen NL
Copyright 2026

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✗ DMARC

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • VANDERBIESEN Stijn Arthur Peter Bert(oprichter) 50%
  • THOONEN Tara(oprichter) 50%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0790.692.134
Btw-nummer
BE 0790.692.134
Maatschappelijke zetel
Bilzersteenweg 7, 3730 Bilzen-Hoeselt
Namen & benamingen
VINMAX
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
12 september 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 1 dec 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van holdings

Holdings

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet VINMAX?
VINMAX is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 12 september 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van VINMAX?
De maatschappelijke zetel van VINMAX is gevestigd te Bilzersteenweg 7, 3730 Bilzen-Hoeselt.
Is VINMAX nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is VINMAX actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 12 september 2022.
Is VINMAX geregistreerd op Peppol?
Ja, VINMAX is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0790692134.
Wat is het ondernemingsnummer van VINMAX?
Het ondernemingsnummer van VINMAX is BE0790692134.
Wanneer is VINMAX opgericht?
VINMAX is opgericht op 12 september 2022.