Financiën
Boekjaar 2025
VDE Build uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0786511731, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 514 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VDE Build een brutomarge van € 11.363 en een eigen vermogen van € 27.403. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.881 naar € 514. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 27.403
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 514
▼ 82% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.703
▲ € 10.418 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 22.403.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 14.852
▼ 37% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.116
▼ 82% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 703
▼ 54% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 25.971 | € 15.318 | € 11.363 | ▼ 26% |
| Winst na belastingen | € 19.008 | € 2.881 | € 514 | ▼ 82% |
| Eigen vermogen | € 24.008 | € 26.889 | € 27.403 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 18.692 | € 20.757 | € 20.941 | ▲ 1% |
| Cash | € 1.762 | € 2.285 | € 12.703 | ▲ € 10.418 |
| Opgepotte winst | € 19.008 | € 21.889 | € 22.403 | ▲ 2% |
| Balanstotaal | € 42.700 | € 47.646 | € 48.344 | ▲ 1% |
Kerncijfers van VDE Build, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met VDE Build?
Wat er de jongste jaren bij VDE Build gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 514 (▼ 82% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 19.008 winst in 2023 naar € 514 winst in 2025.
Betaalde al € 8.568 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 19.008 winst.
Bestuur
Achter VDE Build zit Lieven Van den Eede.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Lieven Van den Eede
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Keulendam 58
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN den EEDE Lieven Leon Henriette(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0786.511.731
- Btw-nummer
- BE 0786.511.731
- Maatschappelijke zetel
- Keulendam 58, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- VDE Build
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 mei 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit