Failliet · Opening faillissement (KBO)

Habi Petit

BE0786474020

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Habi Petit is volgens de KBO actief als: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. BV, gestart op 23 mei 2022, 1 vestiging.

Kapellestraat 45, 3070 Kortenberg

Startdatum

23 mei 2022

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Juridische toestand KBO

    Opening faillissement volgens de KBO.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Habi Petit?

Wat er de jongste jaren bij Habi Petit gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

Habi Petit is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.

  • Nieuwe vestiging in Kortenberg. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kapellestraat 45

3070 Kortenberg

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0786.474.020
Btw-nummer
BE 0786.474.020
Maatschappelijke zetel
Kapellestraat 45, 3070 Kortenberg
Namen & benamingen
Habi Petit
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Opening faillissement
Startdatum
23 mei 2022
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten

Veelgestelde vragen

Wat doet Habi Petit?
Habi Petit is volgens de KBO actief als: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. BV, gestart op 23 mei 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van Habi Petit?
De maatschappelijke zetel van Habi Petit is gevestigd te Kapellestraat 45, 3070 Kortenberg.
Is Habi Petit nog actief?
Nee. De KBO vermeldt voor Habi Petit de juridische situatie “Opening faillissement”. De datum van het vonnis staat in het Belgisch Staatsblad; het register geeft die niet mee.
Is Habi Petit geregistreerd op Peppol?
Nee, Habi Petit is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Habi Petit?
Het ondernemingsnummer van Habi Petit is BE0786474020.
Wanneer is Habi Petit opgericht?
Habi Petit is opgericht op 23 mei 2022.