Financiën
Boekjaar 2024
H&A TECH uit Genk, ondernemingsnummer BE0779640963, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -3.231 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde H&A TECH een brutomarge van € 34.430 en een eigen vermogen van € 100.904. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 46.369 naar € -3.231. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 100.904
▼ 3% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.231
▼ in 2023 nog € 46.369 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.142
▼ 86% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 95.904.
Mensen en middelen in 2024
€ 896
▼ 55% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 8.587
▲ 24% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.808
▼ 2% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.439
▼ 78% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 79.510 | € 73.521 | € 34.430 | ▼ 53% |
| Winst na belastingen | € 52.766 | € 46.369 | € -3.231 | ▼ € 49.600 |
| Eigen vermogen | € 57.766 | € 104.135 | € 100.904 | ▼ 3% |
| Totale schulden | € 18.872 | € 44.722 | € 25.247 | ▼ 44% |
| Cash | € 19.425 | € 43.187 | € 6.142 | ▼ 86% |
| Opgepotte winst | € 52.766 | € 99.135 | € 95.904 | ▼ 3% |
| Balanstotaal | € 76.638 | € 148.856 | € 126.151 | ▼ 15% |
Kerncijfers van H&A TECH, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met H&A TECH?
Wat er de jongste jaren bij H&A TECH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 3.231 (▼ € 49.600 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Genk. KBO
Samengevat
Van € 52.766 winst in 2022 naar € 3.231 verlies in 2024.
Betaalde al € 28.242 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 52.766 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Snoekweyerstraat 2 bus 4
3600 Genk
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BÜLBÜL Ali(oprichter) 80%
- TÜRKBEN Hasan Ali(oprichter) 20%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0779.640.963
- Btw-nummer
- BE 0779.640.963
- Maatschappelijke zetel
- Snoekweyerstraat 2 bus 4, 3600 Genk
- Namen & benamingen
- H&A TECH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 apr 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden