Financiën
Boekjaar 2024
MGRco uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0778681158, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 96.636 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MGRco een brutomarge van € 140.187 en een eigen vermogen van € 238.718. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 96.251 naar € 96.636. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 238.718
▲ 68% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 96.636
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 195.006
▲ 57% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 237.718.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 19.341
▼ 34% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 367
▼ 75% t.o.v. 2023
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.625
▼ 33% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 85.135
▲ 55% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.988 | € 135.092 | € 140.187 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 44.831 | € 96.251 | € 96.636 | |
| Eigen vermogen | € 45.831 | € 142.082 | € 238.718 | ▲ 68% |
| Totale schulden | € 24.778 | € 59.009 | € 88.732 | ▲ 50% |
| Cash | € 31.610 | € 123.924 | € 195.006 | ▲ 57% |
| Opgepotte winst | € 44.831 | € 141.082 | € 237.718 | ▲ 68% |
| Bankschulden | € 395 | € 1.456 | € 367 | ▼ 75% |
| Balanstotaal | € 70.609 | € 201.091 | € 327.450 | ▲ 63% |
Kerncijfers van MGRco, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MGRco?
Wat er de jongste jaren bij MGRco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 96.636. Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 44.831 winst in 2022 naar € 96.636 winst in 2024.
Betaalde al € 71.099 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 96.636 winst.
Bestuur
Achter MGRco zit Omar RAISSOUNI. Omar RAISSOUNI zit ook achter FELMFOODS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marcel Thirylaan 93 bus 4 b45
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Marcel Thirylaan 93 bus 4 B45
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 15 december 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RAISSOUNI Omar(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0778.681.158
- Btw-nummer
- BE 0778.681.158
- Maatschappelijke zetel
- Marcel Thirylaan 93 bus 4 b45, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- MGRco
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 december 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering