Financiën
Boekjaar 2025
D-Core uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0771693891, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 50.349 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde D-Core een brutomarge van € 81.793 en een eigen vermogen van € 134.617. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 80.647 naar € 50.349. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 134.617
▲ 60% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.349
▼ 38% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 107.213
▲ 271% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 119.617.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 16.711
▲ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.166
▲ € 18.004 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.313
▲ 23% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -5.095 | € -4.661 | € 109.898 | € 81.793 | ▼ 26% |
| Winst na belastingen | € -12.653 | € -13.481 | € 80.647 | € 50.349 | ▼ 38% |
| Eigen vermogen | € 17.102 | € 3.621 | € 84.268 | € 134.617 | ▲ 60% |
| Totale schulden | € 17.718 | € 24.850 | € 14.463 | € 29.279 | ▲ 102% |
| Cash | € 4.397 | € 3.722 | € 28.921 | € 107.213 | ▲ 271% |
| Opgepotte winst | € 2.102 | € -11.379 | € 69.268 | € 119.617 | ▲ 73% |
| Balanstotaal | € 34.820 | € 28.471 | € 98.731 | € 163.896 | ▲ 66% |
Kerncijfers van D-Core, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met D-Core?
Wat er de jongste jaren bij D-Core gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 50.349 (▼ 38% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- David De Smedt werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 12.653 verlies in 2022 naar € 50.349 winst in 2025.
Betaalde al € 36.455 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 80.647 winst.
Bestuur
Achter D-Core zit David De Smedt.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
David De Smedt
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Schaafstraat 21 bus 102
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE SMEDT David(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0771.693.891
- Btw-nummer
- BE 0771.693.891
- Maatschappelijke zetel
- Schaafstraat 21 bus 102, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- D-Core
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 juli 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Vermogensbeheer