Financiën
Boekjaar 2025
MenMed uit Braine-l'Alleud, ondernemingsnummer BE0769528417, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 77.050 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MenMed een brutomarge van € 186.616 en een eigen vermogen van € 236.324. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 108.411 naar € 77.050. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 236.324
▲ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 77.050
▼ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 27.176
▲ € 20.490 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.293 uitgekeerd
24 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 109.443
▼ 15% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 82.814.
Schulden eind 2025
€ 615.830
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 55.383 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.
€ 29.530
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.660 | € 82.942 | € 186.233 | € 186.616 | |
| Winst na belastingen | € 10.952 | € 53.203 | € 108.411 | € 77.050 | ▼ 29% |
| Eigen vermogen | € 15.952 | € 69.156 | € 177.567 | € 236.324 | ▲ 33% |
| Totale schulden | € 168.856 | € 587.139 | € 678.055 | € 664.682 | ▼ 2% |
| Cash | € 29.233 | € 82.686 | € 6.685 | € 27.176 | ▲ € 20.490 |
| Terreinen & gebouwen | € 145.399 | € 393.435 | € 464.578 | € 462.731 | |
| Opgepotte winst | € 10.952 | € 64.156 | € 172.567 | € 231.324 | ▲ 34% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 18.293 | |
| Bankschulden | € 158.073 | € 570.638 | € 677.426 | € 615.830 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 184.808 | € 656.295 | € 855.622 | € 901.006 | ▲ 5% |
Kerncijfers van MenMed, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MenMed?
Wat er de jongste jaren bij MenMed gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 77.050 (▼ 29% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Braine-l'Alleud. KBO
Samengevat
Van € 10.952 winst in 2022 naar € 77.050 winst in 2025.
Betaalde al € 28.246 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 108.411 winst.
Keerde in totaal € 18.293 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue d'Alconval 54 bus A
1420 Braine-l'Alleud
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MARRON MENDES Vanessa(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0769.528.417
- Btw-nummer
- BE 0769.528.417
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Alconval 54 bus A, 1420 Braine-l'Alleud
- Namen & benamingen
- MenMed
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 juni 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 mei 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken