Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

21ASC

BE0764632984

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

21ASC is een hotel in Marche-en-Famenne. BV, gestart op 4 maart 2021, 1 vestiging.

Marche, Rue du Viaduc 22, 6900 Marche-en-Famenne

Achter het bedrijf: 4 ADV SRL, Raphaël Chauveau.

Actief voor

5 jaar, 7 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Verlies twee jaar op rij NBB

    Negatief resultaat in 2024 en 2025.

Financiën

Boekjaar 2025

21ASC uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0764632984, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -28.892 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde 21ASC een brutomarge van € 174.045 en een eigen vermogen van € 489. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -58.782 naar € -28.892. Het bedrijf draaide verlies. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 489

▲ € 61.108 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -28.892

▲ 51 % minder verlies dan in 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 106.690

▲ € 91.443 t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -101.511.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

3,2

▼ 0,7 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 170.577

▲ 32% t.o.v. 2024

€ 53.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 41.982

▼ 12% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 4 jaar te gaan

€ 55.040

▼ 20% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 14.449 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 41.200

▼ 18% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 10.642

▲ 13% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -4.741 € -4.793 € 104.726 € 174.045 ▲ 66%
Winst na belastingen € -5.610 € -8.226 € -58.782 € -28.892 ▲ € 29.890
Eigen vermogen € 6.390 € -1.836 € -60.618 € 489 ▲ € 61.108
Totale schulden € 2.161 € 72.989 € 211.134 € 230.429 ▲ 9%
Cash € 5.010 € 3.813 € 15.247 € 106.690 ▲ € 91.443
Opgepotte winst € -5.610 € -13.836 € -72.618 € -101.511 ▼ € 28.892
Bankschulden € 0 € 0 € 68.565 € 55.040 ▼ 20%
Balanstotaal € 8.552 € 71.153 € 150.515 € 230.919 ▲ 53%
Werknemers (VTE) - - 3,9 3,2 ▼ 0,7

Kerncijfers van 21ASC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met 21ASC?

Wat er de jongste jaren bij 21ASC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 28.892. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 5.610 verlies in 2022 naar € 28.892 verlies in 2025.

Gemiddeld € 54.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

4ADV 33%

Het aandeel van 4ADV komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

21ASC

Achter 21ASC zitten 4 ADV SRL en Raphaël Chauveau. De aandelen zijn in handen van 4ADV (33%).

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

4 ADV SRL

Bestuurder · vertegenwoordigd door Tom Adam

Ook actief bij: CHNIZE

Raphaël Chauveau

Bestuurder

Ook actief bij: CHNIZE

Aandeelhouders

4ADV

33%

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Marche, Rue du Viaduc 22

6900 Marche-en-Famenne

2.314.805.426

Marche, Rue du Luxembourg 21

6900 Marche-en-Famenne

Actief sinds 17 maart 2021

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0764.632.984
Btw-nummer
BE 0764.632.984
Maatschappelijke zetel
Marche, Rue du Viaduc 22, 6900 Marche-en-Famenne
Namen & benamingen
21ASC
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
4 maart 2021
Peppol
Actief · Actief sinds 25 jun 2025
Activiteiten · NACE

Hotels en dergelijke accommodatie

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Overige sportactiviteiten, neg

Catering van evenementen

Eetgelegenheden met beperkte bediening

Eetgelegenheden met volledige bediening

Veelgestelde vragen

Wat doet 21ASC?
21ASC is een hotel in Marche-en-Famenne. BV, gestart op 4 maart 2021, 1 vestiging.
Wat is het adres van 21ASC?
De maatschappelijke zetel van 21ASC is gevestigd te Marche, Rue du Viaduc 22, 6900 Marche-en-Famenne.
Is 21ASC nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is 21ASC actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 4 maart 2021.
Is 21ASC geregistreerd op Peppol?
Ja, 21ASC is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0764632984.
Wat is het ondernemingsnummer van 21ASC?
Het ondernemingsnummer van 21ASC is BE0764632984.
Wanneer is 21ASC opgericht?
21ASC is opgericht op 4 maart 2021.