Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

WALTZING MATILDA

BE0757973539

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

WALTZING MATILDA is volgens de KBO actief als: Kappers- en barbiersactiviteiten. BV, gestart op 10 november 2020, 1 vestiging.

Bissegemstraat 131, 8560 Wevelgem

Achter het bedrijf: Jurgen Holvoet.

Actief voor

5 jaar, 10 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 63 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

WALTZING MATILDA uit Wevelgem, ondernemingsnummer BE0757973539, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.092 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WALTZING MATILDA een brutomarge van € 17.291 en een eigen vermogen van € 6.211. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.452 naar € 2.092. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 28 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 6.211

▲ 25% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 2.092

▼ 15% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 15.677

▼ 2% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 833 uitgekeerd

40 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 13.151

▼ 40% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.925

▼ 80% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 4.766

▼ 15% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 13.148 € 36.640 € 17.355 € 17.291
Winst na belastingen € 650 € 18.371 € 2.452 € 2.092 ▼ 15%
Eigen vermogen € 48.776 € 2.501 € 4.952 € 6.211 ▲ 25%
Totale schulden € 40.994 € 75.192 € 57.723 € 40.682 ▼ 30%
Cash € 19.983 € 27.913 € 16.049 € 15.677 ▼ 2%
Opgepotte winst € 46.276 € 1 € 2.452 € 3.711 ▲ 51%
Dividend € 0 € 64.646 € 0 € 833
Bankschulden € 31.328 € 20.422 € 9.352 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 89.769 € 77.693 € 62.676 € 46.893 ▼ 25%

Kerncijfers van WALTZING MATILDA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met WALTZING MATILDA?

Wat er de jongste jaren bij WALTZING MATILDA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.092 (▼ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
  • Jurgen Holvoet werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 650 winst in 2022 naar € 2.092 winst in 2025.

Betaalde al € 7.505 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 18.371 winst.

Keerde in totaal € 65.479 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Jurgen Holvoet
WALTZING MATILDA

Achter WALTZING MATILDA zit Jurgen Holvoet. Jurgen Holvoet zit ook achter Commonsensical.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Jurgen Holvoet

Bestuurder

Ook actief bij: Commonsensical

sinds 2020

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Bissegemstraat 131

8560 Wevelgem

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0757.973.539
Btw-nummer
BE 0757.973.539
Maatschappelijke zetel
Bissegemstraat 131, 8560 Wevelgem
Namen & benamingen
WALTZING MATILDA
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
10 november 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 30 jan 2025
Activiteiten · NACE

Kappers- en barbiersactiviteiten

Haarverzorging

Overige niet-gespecialiseerde detailhandel

Activiteiten van webportalen

Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Webportalen

+2

Veelgestelde vragen

Wat doet WALTZING MATILDA?
WALTZING MATILDA is volgens de KBO actief als: Kappers- en barbiersactiviteiten. BV, gestart op 10 november 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van WALTZING MATILDA?
De maatschappelijke zetel van WALTZING MATILDA is gevestigd te Bissegemstraat 131, 8560 Wevelgem.
Is WALTZING MATILDA nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is WALTZING MATILDA actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 10 november 2020.
Is WALTZING MATILDA geregistreerd op Peppol?
Ja, WALTZING MATILDA is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0757973539.
Wat is het ondernemingsnummer van WALTZING MATILDA?
Het ondernemingsnummer van WALTZING MATILDA is BE0757973539.
Wanneer is WALTZING MATILDA opgericht?
WALTZING MATILDA is opgericht op 10 november 2020.