Financiën
Boekjaar 2025
MELLOW PHARMA uit Brugge, ondernemingsnummer BE0754801045, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 101.364 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MELLOW PHARMA een brutomarge van € 160.739 en een eigen vermogen van € 245.952. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 65.655 naar € 101.364. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 245.952
▼ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 101.364
▲ 54% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 224.506
▲ 60% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 165.301 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 36.132
▼ 31% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 33.476.
Schulden eind 2025
€ 230.819
▼ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 57.331 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 635
▲ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.439
▲ 137% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 143.103 | € 93.851 | € 114.679 | € 160.739 | ▲ 40% |
| Winst na belastingen | € 92.492 | € 48.402 | € 65.655 | € 101.364 | ▲ 54% |
| Eigen vermogen | € 198.550 | € 245.952 | € 309.889 | € 245.952 | ▼ 21% |
| Totale schulden | € 390.900 | € 385.053 | € 306.197 | € 444.097 | ▲ 45% |
| Cash | € 159.043 | € 92.014 | € 140.631 | € 224.506 | ▲ 60% |
| Opgepotte winst | € 158.550 | € 205.952 | € 269.889 | € 205.952 | ▼ 24% |
| Dividend | € 2.000 | € 1.000 | € 1.718 | € 165.301 | ▲ € 163.583 |
| Bankschulden | € 310.118 | € 335.841 | € 283.810 | € 230.819 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 589.450 | € 631.006 | € 616.087 | € 690.049 | ▲ 12% |
Kerncijfers van MELLOW PHARMA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MELLOW PHARMA?
Wat er de jongste jaren bij MELLOW PHARMA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 101.364 (▲ 54% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Brugge. KBO
- Mélanie Lowagie werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 92.492 winst in 2022 naar € 101.364 winst in 2025.
Betaalde al € 130.319 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 101.364 winst.
Keerde in totaal € 170.019 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MELLOW PHARMA zit Mélanie Lowagie. Zelf heeft het 33.3% van Apotheek Duinenwater.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Fazantenlaan 25
8200 Brugge
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Lowagie Mélanie Emilienne Hubert(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0754.801.045
- Btw-nummer
- BE 0754.801.045
- Maatschappelijke zetel
- Fazantenlaan 25, 8200 Brugge
- Namen & benamingen
- MELLOW PHARMA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 september 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van hoofdkantoren