Financiën
Boekjaar 2025
IFLAG BELGIUM uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0724531107, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.830 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IFLAG BELGIUM een brutomarge van € 66.451 en een eigen vermogen van € 18.900. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.346 naar € 42.830. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.900
▼ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.830
▲ 32% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 71.654
▲ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.707 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 17.108
▼ 25% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 14.817.
Schulden eind 2025
€ 10.525
▼ 31% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 4.799 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.917
▲ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.691
▲ 59% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.579 | € 9.751 | € 52.990 | € 66.451 | ▲ 25% |
| Winst na belastingen | € 14.150 | € -517 | € 32.346 | € 42.830 | ▲ 32% |
| Eigen vermogen | € 68.949 | € 48.431 | € 30.777 | € 18.900 | ▼ 39% |
| Totale schulden | € 14.782 | € 55.097 | € 76.684 | € 82.841 | ▲ 8% |
| Cash | € 55.724 | € 60.546 | € 54.854 | € 71.654 | ▲ 31% |
| Opgepotte winst | € 50.399 | € 29.881 | € 12.227 | € 350 | ▼ 97% |
| Dividend | € 0 | € 20.000 | € 50.000 | € 54.707 | ▲ 9% |
| Bankschulden | € 0 | € 19.829 | € 15.226 | € 10.525 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 83.731 | € 103.528 | € 107.461 | € 101.741 | ▼ 5% |
Kerncijfers van IFLAG BELGIUM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IFLAG BELGIUM?
Wat er de jongste jaren bij IFLAG BELGIUM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.830 (▲ 32% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
Samengevat
Van € 14.150 winst in 2022 naar € 42.830 winst in 2025.
Betaalde al € 30.744 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 42.830 winst.
Keerde in totaal € 124.707 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IFLAG BELGIUM zit Lorant DANKAHAZI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Lorant DANKAHAZI
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergage 41 bus 3
1160 Oudergem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DANKAHAZI Lorant(vennoot) 70%
- KOMEINER Livia Erzsebet(vennoot) 30%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0724.531.107
- Btw-nummer
- BE 0724.531.107
- Maatschappelijke zetel
- Bergage 41 bus 3, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- IFLAG BELGIUM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 april 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten