Financiën
Boekjaar 2025
MCK Projects uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0716816340, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 73.211 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MCK Projects een brutomarge van € 153.113 en een eigen vermogen van € 260.907. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 60.313 naar € 73.211. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 260.907
▲ 16% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 73.211
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 73.229
▼ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 37.612 uitgekeerd
51 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 272.909
▲ € 263.327 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 226.157.
Schulden eind 2025
€ 243.223
▲ € 192.150 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 42.066 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 64.033
▲ 55% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.903
▲ 164% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 59.976 | € 68.825 | € 117.911 | € 153.113 | ▲ 30% |
| Winst na belastingen | € 29.676 | € 29.048 | € 60.313 | € 73.211 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 135.947 | € 164.995 | € 225.308 | € 260.907 | ▲ 16% |
| Totale schulden | € 75.584 | € 158.766 | € 104.310 | € 325.059 | ▲ 212% |
| Cash | € 28.718 | € 89.785 | € 83.059 | € 73.229 | ▼ 12% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 70.336 | € 70.336 | € 70.336 | |
| Opgepotte winst | € 134.947 | € 163.995 | € 224.308 | € 259.907 | ▲ 16% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 37.612 | |
| Bankschulden | € 21.912 | € 62.786 | € 51.073 | € 243.223 | ▲ € 192.150 |
| Balanstotaal | € 211.531 | € 323.761 | € 329.618 | € 585.967 | ▲ 78% |
Kerncijfers van MCK Projects, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MCK Projects?
Wat er de jongste jaren bij MCK Projects gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 73.211 (▲ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Karl Claes werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 29.676 winst in 2022 naar € 73.211 winst in 2025.
Betaalde al € 81.981 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 73.211 winst.
Keerde in totaal € 37.612 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MCK Projects zit Karl Claes. Karl Claes zit ook achter VERZEKERINGSSERVICE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Trommelstraat 37
2223 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Claes Karl(oprichter) 99%
- Huybrechts Cindy(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0716.816.340
- Btw-nummer
- BE 0716.816.340
- Maatschappelijke zetel
- Trommelstraat 37, 2223 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- MCK Projects
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 december 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen