Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
OPTIEK RAQUEL STAEREN logo

OPTIEK RAQUEL STAEREN

BE0716722211

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

OPTIEK RAQUEL STAEREN is een winkel in Kinrooi. BV, gestart op 20 december 2018, 1 vestiging.

Weertersteenweg (Oph) 206, 3640 Kinrooi optiekstaeren.be

Achter het bedrijf: Raquel Staeren.

Actief voor

7 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

OPTIEK RAQUEL STAEREN uit Kinrooi, ondernemingsnummer BE0716722211, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.057 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde OPTIEK RAQUEL STAEREN een brutomarge van € 100.753 en een eigen vermogen van € 90.177. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 48.860 naar € 28.057. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 10 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 90.177

▲ 10% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 28.057

▼ 43% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 62.536

▼ 11% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 20.000 uitgekeerd

71 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost

€ 29.462

▲ 2% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 5.977

▲ € 4.803 t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 9 jaar te gaan

€ 109.640

▲ € 86.369 t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 11.826 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 42.477

▲ 79% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 5.849

▼ 37% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 80.312 € 59.373 € 113.727 € 100.753 ▼ 11%
Winst na belastingen € 14.660 € 3.179 € 48.860 € 28.057 ▼ 43%
Eigen vermogen € 58.501 € 61.679 € 82.120 € 90.177 ▲ 10%
Totale schulden € 146.985 € 93.768 € 71.073 € 182.447 ▲ 157%
Cash € 53.164 € 33.824 € 70.591 € 62.536 ▼ 11%
Terreinen & gebouwen € 21.382 € 17.962 € 14.542 € 128.466 ▲ € 113.924
Opgepotte winst € 39.901 € 43.079 € 63.520 € 71.577 ▲ 13%
Dividend € 0 € 0 € 28.420 € 20.000 ▼ 30%
Bankschulden € 51.498 € 41.487 € 23.271 € 109.640 ▲ € 86.369
Balanstotaal € 205.485 € 155.447 € 153.193 € 272.624 ▲ 78%

Kerncijfers van OPTIEK RAQUEL STAEREN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.

Wat is er gebeurd met OPTIEK RAQUEL STAEREN?

Wat er de jongste jaren bij OPTIEK RAQUEL STAEREN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.057 (▼ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Raquel Staeren werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Kinrooi. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 14.660 winst in 2022 naar € 28.057 winst in 2025.

Betaalde al € 35.851 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 48.860 winst.

Keerde in totaal € 48.420 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Raquel Staeren
OPTIEK RAQUEL STAEREN

Achter OPTIEK RAQUEL STAEREN zit Raquel Staeren. Raquel Staeren zit ook achter GABSTA.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Raquel Staeren

Bestuurder

Ook actief bij: GABSTA

sinds 2023

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Weertersteenweg (Oph) 206

3640 Kinrooi

2.282.971.313

Weertersteenweg (Kin) 206

3640 Kinrooi

Actief sinds 20 december 2018

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Cloudflare CDNContact Form 7Cookie ConsentFont AwesomeGoogle FontsGoogle Tag ManagerPHPW3 Total CacheWooCommerceWordPressYoast SEOjQueryjsDelivrlazysizes

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

CLOUDFLARENET - Cloudflare, Inc., US

DNS

Cloudflare DNS

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Webshop Blog Nieuwsbrief Advertenties

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Netwerk

✓ IPv6
✓ Load balancing

Gegevens

Ondernemingsnummer
0716.722.211
Btw-nummer
BE 0716.722.211
Maatschappelijke zetel
Weertersteenweg (Oph) 206, 3640 Kinrooi
Namen & benamingen
OPTIEK RAQUEL STAEREN
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
20 december 2018
Peppol
Actief · Actief sinds 23 jan 2025
Activiteiten · NACE

Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen

Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet OPTIEK RAQUEL STAEREN?
OPTIEK RAQUEL STAEREN is een winkel in Kinrooi. BV, gestart op 20 december 2018, 1 vestiging.
Wat is het adres van OPTIEK RAQUEL STAEREN?
De maatschappelijke zetel van OPTIEK RAQUEL STAEREN is gevestigd te Weertersteenweg (Oph) 206, 3640 Kinrooi.
Is OPTIEK RAQUEL STAEREN nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is OPTIEK RAQUEL STAEREN actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 20 december 2018.
Is OPTIEK RAQUEL STAEREN geregistreerd op Peppol?
Ja, OPTIEK RAQUEL STAEREN is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0716722211.
Wat is het ondernemingsnummer van OPTIEK RAQUEL STAEREN?
Het ondernemingsnummer van OPTIEK RAQUEL STAEREN is BE0716722211.
Wanneer is OPTIEK RAQUEL STAEREN opgericht?
OPTIEK RAQUEL STAEREN is opgericht op 20 december 2018.