Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2025
BER-AT uit Gent, ondernemingsnummer BE0713476768, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 113.508 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BER-AT een omzet van € 415.410 en een eigen vermogen van € 263.096. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 17.884 naar € 113.508. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 263.096
▲ 64% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 113.508
▲ € 95.624 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.490
▲ 121% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 248.596.
Mensen en middelen in 2025
€ 32.791
▼ 87% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 62.588
▲ 27% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.758
▼ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.033
▼ 87% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | € 1.593.336 | € 1.640.144 | € 415.410 | ▼ 75% |
| Brutomarge | € 162.608 | € 365.393 | € 295.281 | € 139.682 | ▼ 53% |
| Winst na belastingen | € 13.777 | € 66.704 | € 17.884 | € 113.508 | ▲ € 95.624 |
| Eigen vermogen | € 75.990 | € 133.184 | € 160.579 | € 263.096 | ▲ 64% |
| Totale schulden | € 143.271 | € 369.766 | € 230.162 | € 45.791 | ▼ 80% |
| Cash | € 57.795 | € 101.786 | € 26.070 | € 57.490 | ▲ 121% |
| Opgepotte winst | € 61.490 | € 118.684 | € 146.079 | € 248.596 | ▲ 70% |
| Bankschulden | € 5.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 219.261 | € 502.950 | € 390.741 | € 308.887 | ▼ 21% |
Kerncijfers van BER-AT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met BER-AT?
Wat er de jongste jaren bij BER-AT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
BER-AT is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 113.508 (▲ € 95.624 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Leopoldsburg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.777 winst in 2022 naar € 113.508 winst in 2025.
Betaalde al € 47.698 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 113.508 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Noordstraat 13A bus 101
9000 Gent
Stationsstraat 37 bus 1
3970 Leopoldsburg
Actief sinds 12 november 2018
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0713.476.768
- Btw-nummer
- BE 0713.476.768
- Maatschappelijke zetel
- Noordstraat 13A bus 101, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- BER-AT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 12 november 2018
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg