Financiën
Boekjaar 2025
ESHEL uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0708962409, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 31.348 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ESHEL een brutomarge van € 117.238 en een eigen vermogen van € 287.482. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 74.850 naar € 31.348. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 12 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 287.482
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.348
▼ 58% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 90.385
▲ 229% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 268.882.
Mensen en middelen in 2025
€ 4.242
▼ 51% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 660.786
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 55.963 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 117.552
▼ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 593
▼ 86% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 98.732 | € 144.434 | € 172.608 | € 117.238 | ▼ 32% |
| Winst na belastingen | € 19.188 | € 51.544 | € 74.850 | € 31.348 | ▼ 58% |
| Eigen vermogen | € 129.740 | € 181.285 | € 256.135 | € 287.482 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 1.278.992 | € 1.044.162 | € 1.114.155 | € 987.659 | ▼ 11% |
| Cash | € 5.172 | € 19.668 | € 27.484 | € 90.385 | ▲ 229% |
| Terreinen & gebouwen | € 964.109 | € 921.989 | € 879.869 | € 843.749 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 111.140 | € 162.685 | € 237.535 | € 268.882 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 918.260 | € 823.800 | € 809.388 | € 660.786 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 1.408.732 | € 1.225.447 | € 1.370.290 | € 1.275.142 | ▼ 7% |
Kerncijfers van ESHEL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met ESHEL?
Wat er de jongste jaren bij ESHEL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 31.348 (▼ 58% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
Samengevat
Van € 19.188 winst in 2022 naar € 31.348 winst in 2025.
Betaalde al € 46.098 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 74.850 winst.
Bestuur
Achter ESHEL zit Eliezer Lubelsky. Eliezer Lubelsky zit ook achter ELISHA FOOD.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ieperstraat 5 bus 1
8300 Knokke-Heist
Lange Leemstraat 279
2018 Antwerpen
Actief sinds 12 oktober 2018
Oudebaan 140
2610 Antwerpen
Actief sinds 1 maart 2021
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- LUBELSKY Eliezer Haskel(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0708.962.409
- Btw-nummer
- BE 0708.962.409
- Maatschappelijke zetel
- Ieperstraat 5 bus 1, 8300 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- ESHEL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 oktober 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen
Niet-gespecialiseerde groothandel