Financiën
Boekjaar 2025
VINELEX uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0693796854, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 107.899 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VINELEX een brutomarge van € 166.754 en een eigen vermogen van € 0. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.246 naar € 107.899. Winstgevend, en de winst groeit. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 0
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 107.899
▲ € 101.653 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 112.026
▲ 204% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 107.899 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 19.902
▼ 19% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.296
▲ € 4.537 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.224
▲ € 50.038 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.432 | € 84.351 | € 61.841 | € 166.754 | ▲ 170% |
| Winst na belastingen | € -14.616 | € 29.342 | € 6.246 | € 107.899 | ▲ € 101.653 |
| Eigen vermogen | € 21.016 | € 4.000 | € 0 | € 0 | |
| Totale schulden | € 201.325 | € 200.092 | € 100.097 | € 157.537 | ▲ 57% |
| Cash | € 32.162 | € 29.939 | € 36.907 | € 112.026 | ▲ 204% |
| Terreinen & gebouwen | € 82.287 | € 77.486 | - | - | |
| Opgepotte winst | € 2.416 | € 1.860 | € 0 | € 0 | |
| Dividend | € 50.000 | € 29.898 | € 8.106 | € 107.899 | ▲ € 99.793 |
| Bankschulden | € 80.528 | € 69.869 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 222.341 | € 204.092 | € 100.097 | € 157.537 | ▲ 57% |
Kerncijfers van VINELEX, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VINELEX?
Wat er de jongste jaren bij VINELEX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 107.899 (▲ € 101.653 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Schaarbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.616 verlies in 2022 naar € 107.899 winst in 2025.
Betaalde al € 42.660 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 107.899 winst.
Keerde in totaal € 195.904 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brand Whitlocklaan 150 bus 2e étage
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Roodebeeklaan 44
1030 Schaarbeek
Actief sinds 4 april 2018
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0693.796.854
- Btw-nummer
- BE 0693.796.854
- Maatschappelijke zetel
- Brand Whitlocklaan 150 bus 2e étage, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- VINELEX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 maart 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van advocaten