Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 50 % van de kortlopende schulden in 2023; drempel 65 %.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2023
Food and Farmers uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0684657771, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € -11.302 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Food and Farmers een brutomarge van € 177.220 en een eigen vermogen van € 6.152. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 466 naar € -11.302. Het bedrijf draaide verlies. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 29 december 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6.152
▲ 22% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -11.302
▼ in 2022 nog € 466 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.871
▲ € 13.905 t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -12.448.
Mensen en middelen in 2023
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 143.785
▲ 16% t.o.v. 2022
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.592
▼ 88% t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2023
€ 109.795
▼ 19% t.o.v. 2022
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 12.601
▼ 83% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.345
▼ 23% t.o.v. 2022
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 146.542 | € 177.220 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 466 | € -11.302 | ▼ € 11.768 |
| Eigen vermogen | € 5.054 | € 6.152 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 297.174 | € 203.205 | ▼ 32% |
| Cash | € 3.966 | € 17.871 | ▲ € 13.905 |
| Opgepotte winst | € -1.146 | € -12.448 | ▼ € 11.302 |
| Bankschulden | € 135.268 | € 109.795 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 302.228 | € 209.358 | ▼ 31% |
Kerncijfers van Food and Farmers, boekjaren 2022 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2024.
Wat is er gebeurd met Food and Farmers?
Wat er de jongste jaren bij Food and Farmers gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
Food and Farmers is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: verlies van € 11.302 (▼ € 11.768 t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Bert Heyens werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 466 winst in 2022 naar € 11.302 verlies in 2023.
Betaalde al € 393 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 466 winst.
Bestuur
Achter Food and Farmers zit Bert Heyens. Bert Heyens zit ook achter Stylecat, Ethernetics en GUMAFABRIEK.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2023
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Buisstraat 19B bus 2
2890 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0684.657.771
- Btw-nummer
- BE 0684.657.771
- Maatschappelijke zetel
- Buisstraat 19B bus 2, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Food and Farmers
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 14 november 2017
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.