Financiën
Boekjaar 2025
SCHRIJNWERKEN MOENS uit Lochristi, ondernemingsnummer BE0683604728, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.372 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SCHRIJNWERKEN MOENS een brutomarge van € 108.105 en een eigen vermogen van € 145.897. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 23.327 naar € 45.372. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 145.897
▲ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.372
▲ 95% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.702
▲ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.178 uitgekeerd
38 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 27.586
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 203.661
▼ 11% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 25.717 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 32.516
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 22.096
▲ 116% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 38.016 | € 57.844 | € 68.861 | € 108.105 | ▲ 57% |
| Winst na belastingen | € 28.383 | € 22.611 | € 23.327 | € 45.372 | ▲ 95% |
| Eigen vermogen | € 71.765 | € 94.377 | € 117.703 | € 145.897 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 300.386 | € 297.562 | € 307.499 | € 302.915 | ▼ 1% |
| Cash | € 17.588 | € 48.751 | € 54.240 | € 55.702 | ▲ 3% |
| Terreinen & gebouwen | € 178.800 | € 178.508 | € 174.455 | € 164.581 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 31.765 | € 54.377 | € 77.703 | € 105.897 | ▲ 36% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 17.178 | |
| Bankschulden | € 72.122 | € 216.883 | € 228.781 | € 203.661 | ▼ 11% |
| Balanstotaal | € 372.152 | € 391.938 | € 425.203 | € 448.812 | ▲ 6% |
Kerncijfers van SCHRIJNWERKEN MOENS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SCHRIJNWERKEN MOENS?
Wat er de jongste jaren bij SCHRIJNWERKEN MOENS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.372 (▲ 95% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lochristi. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.383 winst in 2022 naar € 45.372 winst in 2025.
Betaalde al € 34.392 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 45.372 winst.
Keerde in totaal € 17.178 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SCHRIJNWERKEN MOENS zit JOERI MOENS. Zelf heeft het 25% van Damota.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lichtelarestraat 98
9080 Lochristi
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0683.604.728
- Btw-nummer
- BE 0683.604.728
- Maatschappelijke zetel
- Lichtelarestraat 98, 9080 Lochristi
- Namen & benamingen
- SCHRIJNWERKEN MOENS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 oktober 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Dakwerkzaamheden