Financiën
Boekjaar 2025
SIX DAYS uit Ottignies-Louvain-la-Neuve, ondernemingsnummer BE0676817302, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -11.697 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SIX DAYS een brutomarge van € 39.613 en een eigen vermogen van € 11.120. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.069 naar € -11.697. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 51 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 11.120
▼ 51% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -11.697
▼ in 2024 nog € 7.069 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.734
▼ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 9.120.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 46.454
▲ 122% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 10.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 11.492
▲ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.847
▲ 45% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.531 | € 23.654 | € 33.269 | € 39.613 | ▲ 19% |
| Winst na belastingen | € -9.480 | € 6.546 | € 7.069 | € -11.697 | ▼ € 18.766 |
| Eigen vermogen | € 9.202 | € 15.749 | € 22.817 | € 11.120 | ▼ 51% |
| Totale schulden | € 75.114 | € 70.837 | € 76.936 | € 97.172 | ▲ 26% |
| Cash | € 5.101 | € 2.175 | € 4.017 | € 1.734 | ▼ 57% |
| Opgepotte winst | € 7.202 | € 13.749 | € 20.817 | € 9.120 | ▼ 56% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 10.000 | |
| Balanstotaal | € 84.317 | € 86.585 | € 99.754 | € 108.292 | ▲ 9% |
Kerncijfers van SIX DAYS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SIX DAYS?
Wat er de jongste jaren bij SIX DAYS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 11.697 (▼ € 18.766 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Abdelilah BENALI stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ottignies-Louvain-la-Neuve. KBO
- Nieuwe vestiging in Ottignies-Louvain-la-Neuve. KBO
- Dalhia ALLOW werd bestuurder. NBB
- Abdelilah BENALI werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.480 verlies in 2022 naar € 11.697 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 7.069 winst.
Bestuur
Achter SIX DAYS zit Dalhia ALLOW. Dalhia ALLOW zit ook achter CAR GO LOGISTIC.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2017
Abdelilah BENALI
Bestuurder
sinds 2017 · tot 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Agora 31
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Rue Rabelais 15
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Actief sinds 1 juli 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0676.817.302
- Btw-nummer
- BE 0676.817.302
- Maatschappelijke zetel
- Agora 31, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
- Namen & benamingen
- SIX DAYS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Detailhandel in tabaksproducten