Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2024 werd verwacht vóór 31 juli 2025 en is niet neergelegd.
Financiën
Boekjaar 2023
ARROW CONSTRUCT uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0673967876, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 27.189 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ARROW CONSTRUCT een omzet van € 492.421 en een eigen vermogen van € 42.321. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 1.171 naar € 27.189. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.321
▲ 180% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 27.189
▲ € 26.019 t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 59.787
▲ € 54.970 t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 23.721.
Mensen en middelen in 2023
€ 1.611
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2023
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 137.878
▲ 42% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.445
▲ 151% t.o.v. 2022
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 393.559 | € 296.857 | € 492.421 | ▲ 66% |
| Brutomarge | € 7.049 | € 5.142 | € 40.536 | ▲ € 35.394 |
| Winst na belastingen | € 438 | € 1.171 | € 27.189 | ▲ € 26.019 |
| Eigen vermogen | € 13.961 | € 15.132 | € 42.321 | ▲ 180% |
| Totale schulden | € 157.047 | € 137.878 | € 166.919 | ▲ 21% |
| Cash | € 11.047 | € 4.818 | € 59.787 | ▲ € 54.970 |
| Opgepotte winst | € -4.639 | € -3.468 | € 23.721 | ▲ € 27.189 |
| Balanstotaal | € 171.008 | € 153.010 | € 209.240 | ▲ 37% |
Kerncijfers van ARROW CONSTRUCT, boekjaren 2021 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2025.
Wat is er gebeurd met ARROW CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij ARROW CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 27.189 (▲ € 26.019 t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Schaarbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 438 winst in 2021 naar € 27.189 winst in 2023.
Betaalde al € 13.584 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 27.189 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Waverse steenweg 1729
1160 Oudergem
Trooststraat 113 bus 0
1030 Schaarbeek
Actief sinds 1 februari 2018
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0673.967.876
- Btw-nummer
- BE 0673.967.876
- Maatschappelijke zetel
- Waverse steenweg 1729, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- ARROW CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 april 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Bouwrijp maken van terreinen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Schilderen van gebouwen
Stukadoorswerk
Schrijnwerk