Financiën
Boekjaar 2025
T&B care uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0673746756, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.617 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde T&B care een brutomarge van € 18.130 en een eigen vermogen van € 99.295. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 91 naar € 11.617. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 99.295
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.617
▲ € 11.527 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.800
▲ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 93.095.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.689
▼ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.413
▼ 4% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.009
▲ € 1.000 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.877 | € 29.759 | € 2.102 | € 18.130 | ▲ € 16.028 |
| Winst na belastingen | € 8.538 | € 20.219 | € 91 | € 11.617 | ▲ € 11.527 |
| Eigen vermogen | € 67.367 | € 87.587 | € 87.677 | € 99.295 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 9.948 | € 16.148 | € 1.487 | € 2.422 | ▲ 63% |
| Cash | € 68.235 | € 78.870 | € 46.690 | € 55.800 | ▲ 20% |
| Opgepotte winst | € 61.167 | € 81.387 | € 81.477 | € 93.095 | ▲ 14% |
| Balanstotaal | € 77.316 | € 103.735 | € 89.164 | € 101.717 | ▲ 14% |
Kerncijfers van T&B care, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met T&B care?
Wat er de jongste jaren bij T&B care gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.617 (▲ € 11.527 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 8.538 winst in 2022 naar € 11.617 winst in 2025.
Betaalde al € 18.824 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 20.219 winst.
Bestuur
Achter T&B care zit Violaine Thomas.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Violaine Thomas
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Crocqstraat 29
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Verheyleweghenstraat 33
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 31 maart 2017
Dapperenlaan 2
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 31 maart 2017
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- THOMAS Violaine(oprichter) 99%
- DENAHIM David Jacky Jean(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0673.746.756
- Btw-nummer
- BE 0673.746.756
- Maatschappelijke zetel
- Crocqstraat 29, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- T&B care
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 maart 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten
Overige menselijke gezondheidszorg, n.e.g.
Activiteiten op het gebied van voeding