Financiën
Boekjaar 2025
LES RASCASSES uit Kortrijk, ondernemingsnummer BE0668526770, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 490.157 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LES RASCASSES een brutomarge van € 738.398 en een eigen vermogen van € 5,9 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1,2 miljoen naar € 490.157. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5,9 miljoen
▼ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 490.157
▼ 58% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 61.842
▲ € 59.159 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.718 uitgekeerd
0 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.261
▼ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 88.740
▼ 59% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 653.208 | € 592.442 | € 923.561 | € 738.398 | ▼ 20% |
| Winst na belastingen | € 448.977 | € 405.697 | € 1.174.569 | € 490.157 | ▼ 58% |
| Eigen vermogen | € 7.152.633 | € 6.456.730 | € 6.429.633 | € 5.918.072 | ▼ 8% |
| Totale schulden | € 107.491 | € 95.361 | € 344.685 | € 752.108 | ▲ 118% |
| Cash | € 275.460 | € 79.009 | € 2.684 | € 61.842 | ▲ € 59.159 |
| Opgepotte winst | € 1.302.633 | € 1.706.730 | € 2.879.633 | € 3.368.072 | ▲ 17% |
| Dividend | € 0 | € 1.600 | € 1.666 | € 1.718 | ▲ 3% |
| Balanstotaal | € 7.260.125 | € 6.552.091 | € 6.774.318 | € 6.670.181 | ▼ 2% |
Kerncijfers van LES RASCASSES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met LES RASCASSES?
Wat er de jongste jaren bij LES RASCASSES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 490.157 (▼ 58% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- DLIC BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Kortrijk. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 448.977 winst in 2022 naar € 490.157 winst in 2025.
Betaalde al € 957.071 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 1,2 miljoen winst.
Keerde in totaal € 4.984 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LES RASCASSES zitten Valerie De Volder en DLIC BV. Zelf heeft het 100% van Trappen Demunster en 99% van Lieven Demunster.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Lieven Demunster
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oude Ieperseweg(Heu) 185
8501 Kortrijk
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0668.526.770
- Btw-nummer
- BE 0668.526.770
- Maatschappelijke zetel
- Oude Ieperseweg(Heu) 185, 8501 Kortrijk
- Namen & benamingen
- LES RASCASSES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 december 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering