Financiën
Boekjaar 2025
Dre Weterings uit Ravels, ondernemingsnummer BE0657744132, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 59.069 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dre Weterings een brutomarge van € 135.691 en een eigen vermogen van € 165.530. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 73.892 naar € 59.069. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 165.530
▼ 35% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 59.069
▼ 20% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 93.266
▼ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 147.679 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 35.397
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 285.804
▲ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 35.436 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 20.098
▲ € 17.638 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 80.376 | € 163.398 | € 147.325 | € 135.691 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 21.324 | € 94.389 | € 73.892 | € 59.069 | ▼ 20% |
| Eigen vermogen | € 215.271 | € 274.366 | € 254.140 | € 165.530 | ▼ 35% |
| Totale schulden | € 290.091 | € 277.178 | € 272.760 | € 313.155 | ▲ 15% |
| Cash | € 57.211 | € 59.324 | € 118.996 | € 93.266 | ▼ 22% |
| Terreinen & gebouwen | € 279.696 | € 266.289 | € 252.881 | € 249.210 | ▼ 1% |
| Opgepotte winst | € 196.671 | € 255.766 | € 235.540 | € 146.930 | ▼ 38% |
| Dividend | € 0 | € 35.294 | € 94.118 | € 147.679 | ▲ 57% |
| Bankschulden | € 269.450 | € 245.417 | € 267.227 | € 285.804 | ▲ 7% |
| Balanstotaal | € 505.362 | € 551.544 | € 526.901 | € 478.685 | ▼ 9% |
Kerncijfers van Dre Weterings, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dre Weterings?
Wat er de jongste jaren bij Dre Weterings gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 59.069 (▼ 20% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Joke Mateusen werd bestuurder. NBB
- Andre Weterings werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.324 winst in 2022 naar € 59.069 winst in 2025.
Betaalde al € 71.473 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 94.389 winst.
Keerde in totaal € 277.091 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dre Weterings zitten Joke Mateusen en Andre Weterings.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Joke Mateusen
Bestuurder
sinds 2016
Andre Weterings
Bestuurder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eelstraat 1 bus A
2380 Ravels
Eelstraat 1 A
2380 Ravels
Actief sinds 28 juni 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
COMBELL-AS, BE
Domein
Domein
dreweterings.be
Geregistreerd
2014-12-23
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0657.744.132
- Btw-nummer
- BE 0657.744.132
- Maatschappelijke zetel
- Eelstraat 1 bus A, 2380 Ravels
- Namen & benamingen
- Dre Weterings
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 juni 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 dec 2025
- Contact
- dreweterings.be
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Installatie van isolatie
Sanitaire werkzaamheden
Isolatiewerkzaamheden