Financiën
Boekjaar 2025
NOTOS INVEST GROUP uit Oostende, ondernemingsnummer BE0648671365, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.124 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NOTOS INVEST GROUP een brutomarge van € 32.925 en een eigen vermogen van € 37.870. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.721 naar € 12.124. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 37.870
▲ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 12.124
▼ 5% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.429
▲ 200% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 19.270.
Mensen en middelen in 2025
€ 21.384
▼ 5% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 23.881
▼ 11% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.957 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.918
▼ 74% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.093
▲ 80% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 3.007 | € -349 | € 19.834 | € 32.925 | ▲ 66% |
| Winst na belastingen | € 2.277 | € -1.111 | € 12.721 | € 12.124 | ▼ 5% |
| Eigen vermogen | € 14.135 | € 13.025 | € 25.746 | € 37.870 | ▲ 47% |
| Totale schulden | € 7.414 | € 7.055 | € 42.954 | € 41.746 | ▼ 3% |
| Cash | € 2.355 | € 1.496 | € 9.807 | € 29.429 | ▲ 200% |
| Opgepotte winst | € -4.465 | € -5.575 | € 7.146 | € 19.270 | ▲ 170% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 26.857 | € 23.881 | ▼ 11% |
| Balanstotaal | € 21.550 | € 20.080 | € 68.699 | € 79.616 | ▲ 16% |
Kerncijfers van NOTOS INVEST GROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NOTOS INVEST GROUP?
Wat er de jongste jaren bij NOTOS INVEST GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.124 (▼ 5% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oostende. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.277 winst in 2022 naar € 12.124 winst in 2025.
Betaalde al € 7.627 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 12.721 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steensedijk 322
8400 Oostende
Stuiverstraat 599
8400 Oostende
Actief sinds 15 februari 2016
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0648.671.365
- Btw-nummer
- BE 0648.671.365
- Maatschappelijke zetel
- Steensedijk 322, 8400 Oostende
- Namen & benamingen
- NOTOS INVEST GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 februari 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
Groothandel in dranken, algemeen assortiment
Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Groothandel in wijnen en geestrijke dranken