Financiën
Boekjaar 2025
AVINET SAFETY uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0647813213, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.353 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde AVINET SAFETY een brutomarge van € 109.994 en een eigen vermogen van € 196.106. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 37.879 naar € 7.353. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 196.106
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.353
▼ 81% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 107.707
▼ 86% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 177.506.
Mensen en middelen in 2025
€ 66.045
▲ 103% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.972
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1,4 miljoen
▲ € 1,2 miljoen t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.417
▼ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.818 | € 47.109 | € 108.876 | € 109.994 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 10.643 | € 9.775 | € 37.879 | € 7.353 | ▼ 81% |
| Eigen vermogen | € 138.898 | € 150.873 | € 188.752 | € 196.106 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 1.488.551 | € 951.007 | € 1.008.983 | € 1.379.826 | ▲ 37% |
| Cash | € 237.635 | € 251.690 | € 794.743 | € 107.707 | ▼ 86% |
| Opgepotte winst | € 122.498 | € 132.273 | € 170.152 | € 177.506 | ▲ 4% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 2.500 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 1.627.449 | € 1.101.880 | € 1.197.735 | € 1.575.932 | ▲ 32% |
Kerncijfers van AVINET SAFETY, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met AVINET SAFETY?
Wat er de jongste jaren bij AVINET SAFETY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.353 (▼ 81% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Zaventem. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.643 winst in 2022 naar € 7.353 winst in 2025.
Betaalde al € 17.808 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 37.879 winst.
Bestuur
Achter AVINET SAFETY zit LINDA HAMACHA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LINDA HAMACHA
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vrijheidslaan 122
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Excelsiorlaan 14
1930 Zaventem
Actief sinds 15 oktober 2019
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0647.813.213
- Btw-nummer
- BE 0647.813.213
- Maatschappelijke zetel
- Vrijheidslaan 122, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- AVINET SAFETY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 februari 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
Groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumenten