Financiën
Boekjaar 2025
Continual uit Hasselt, ondernemingsnummer BE0643824731, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 58.731 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Continual een brutomarge van € 75.486 en een eigen vermogen van € 18.600. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 53.073 naar € 58.731. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 13 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.600
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 58.731
▲ 11% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 82.764
▲ 99% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.731 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.828
▲ 238% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 660
▲ 143% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.330
▲ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 85.730 | € 85.855 | € 69.647 | € 75.486 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 64.552 | € 64.832 | € 53.073 | € 58.731 | ▲ 11% |
| Eigen vermogen | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | |
| Totale schulden | € 87.500 | € 107.009 | € 55.957 | € 81.751 | ▲ 46% |
| Cash | € 65.184 | € 77.675 | € 41.693 | € 82.764 | ▲ 99% |
| Dividend | € 64.552 | € 64.832 | € 53.073 | € 58.731 | ▲ 11% |
| Balanstotaal | € 106.100 | € 125.609 | € 74.557 | € 100.351 | ▲ 35% |
Kerncijfers van Continual, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Continual?
Wat er de jongste jaren bij Continual gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 58.731 (▲ 11% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hasselt. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 64.552 winst in 2022 naar € 58.731 winst in 2025.
Betaalde al € 64.821 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 64.832 winst.
Keerde in totaal € 241.189 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Continual zit DENNIS GOMMÉ. DENNIS GOMMÉ zit ook achter VONKT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Runkstersteenweg 284
3500 Hasselt
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0643.824.731
- Btw-nummer
- BE 0643.824.731
- Maatschappelijke zetel
- Runkstersteenweg 284, 3500 Hasselt
- Namen & benamingen
- Continual
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 december 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Ontwerpen van computerprogramma’s
Detailhandel in ICT-apparatuur
Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
+3