Financiën
Boekjaar 2025
BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION uit Villers-le-Bouillet, ondernemingsnummer BE0627809932, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.162 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION een brutomarge van € 23.473 en een eigen vermogen van € 944.821. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 41.620 naar € 13.162. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 944.821
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.162
▼ 68% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 266.050
▼ 58% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 924.821.
Mensen en middelen in 2025
€ 9.827
▼ 46% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.052
▲ 135% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.405
▲ € 2.633 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 71.634 | € 113.489 | € 71.010 | € 23.473 | ▼ 67% |
| Winst na belastingen | € 19.138 | € 61.980 | € 41.620 | € 13.162 | ▼ 68% |
| Eigen vermogen | € 849.059 | € 890.039 | € 931.659 | € 944.821 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 111.475 | € 89.762 | € 78.585 | € 70.017 | ▼ 11% |
| Cash | € 537.143 | € 662.416 | € 640.773 | € 266.050 | ▼ 58% |
| Opgepotte winst | € 829.059 | € 870.039 | € 911.659 | € 924.821 | ▲ 1% |
| Dividend | € 0 | € 21.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 53.799 | € 17.660 | € 14.732 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 960.534 | € 979.801 | € 1.010.244 | € 1.014.839 |
Kerncijfers van BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION?
Wat er de jongste jaren bij BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.162 (▼ 68% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wanze. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.138 winst in 2022 naar € 13.162 winst in 2025.
Betaalde al € 53.428 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 61.980 winst.
Keerde in totaal € 21.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Huy 68
4530 Villers-le-Bouillet
Rue de l'Eglise(MOH) 203 bus A
4520 Wanze
Actief sinds 1 april 2015
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0627.809.932
- Btw-nummer
- BE 0627.809.932
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Huy 68, 4530 Villers-le-Bouillet
- Namen & benamingen
- BENJAMIN LAMBILLOTTE IMMOBILIER RENOVATION · B.L.I.R.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 april 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Bouw van rioleringen
Bouwrijp maken van terreinen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Metselwerk
Installatie van isolatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg
+8