Financiën
Boekjaar 2025
M. TECHNIQUE uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0568932813, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 148.738 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M. TECHNIQUE een brutomarge van € 234.734 en een eigen vermogen van € 20.460. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 147.616 naar € 148.738. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 27 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.460
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 148.738
▲ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 148.738 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 22.596
▼ 56% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 18.819
▲ 165% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.284
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 99.224
▼ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.596
▲ 89% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 111.794 | € 204.612 | € 266.133 | € 234.734 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 84.472 | € 134.168 | € 147.616 | € 148.738 | ▲ 1% |
| Eigen vermogen | € 20.460 | € 20.460 | € 20.460 | € 20.460 | |
| Totale schulden | € 422.501 | € 444.900 | € 346.090 | € 508.321 | ▲ 47% |
| Cash | € 87.323 | € 144.239 | € 103.817 | - | |
| Opgepotte winst | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | € 1.860 | |
| Dividend | € 84.472 | € 134.168 | € 147.616 | € 148.738 | ▲ 1% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 1.284 | |
| Balanstotaal | € 442.961 | € 465.360 | € 366.550 | € 528.781 | ▲ 44% |
Kerncijfers van M. TECHNIQUE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met M. TECHNIQUE?
Wat er de jongste jaren bij M. TECHNIQUE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 148.738 (▲ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Dilbeek. KBO
- Nieuwe vestiging in Brussel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 84.472 winst in 2022 naar € 148.738 winst in 2025.
Betaalde al € 164.813 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 148.738 winst.
Keerde in totaal € 514.995 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter M. TECHNIQUE zit Souliman Mourcia.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Souliman Mourcia
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vrijheidslaan 119
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Vandenbrandenstraat 32
1000 Brussel
Actief sinds 24 maart 2015
H. Moeremanslaan 165
1700 Dilbeek
Actief sinds 2 februari 2023
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0568.932.813
- Btw-nummer
- BE 0568.932.813
- Maatschappelijke zetel
- Vrijheidslaan 119, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- M. TECHNIQUE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 januari 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Restaureren van bouwwerken
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)