Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0559928342, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 183.918 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG een omzet van € 286.000 en een eigen vermogen van € 178.929. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 186.647 naar € 183.918. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 51 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 178.929
▼ 51% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 183.918
▼ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 283.626
▼ 17% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 377.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 48.922
▲ € 45.447 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 809
▲ 52% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 44.980
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 245.590 | - | - | € 286.000 | |
| Brutomarge | € 211.886 | € 249.044 | € 246.759 | € 270.046 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 156.401 | € 189.356 | € 186.647 | € 183.918 | ▼ 1% |
| Eigen vermogen | € 372.329 | € 341.685 | € 368.011 | € 178.929 | ▼ 51% |
| Totale schulden | € 100.010 | € 0 | € 532 | € 171.669 | ▲ € 171.137 |
| Cash | € 419.312 | € 165.526 | € 343.700 | € 283.626 | ▼ 17% |
| Opgepotte winst | € 353.779 | € 323.135 | € 349.461 | € 156.379 | ▼ 55% |
| Dividend | € 220.000 | € 220.000 | € 160.320 | € 377.000 | ▲ 135% |
| Balanstotaal | € 472.339 | € 341.685 | € 368.543 | € 350.598 | ▼ 5% |
Kerncijfers van DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG?
Wat er de jongste jaren bij DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 183.918 (▼ 1% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 156.401 winst in 2022 naar € 183.918 winst in 2025.
Betaalde al € 250.641 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 189.356 winst.
Keerde in totaal € 977.320 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ringlaan 162
2170 Antwerpen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0559.928.342
- Btw-nummer
- BE 0559.928.342
- Maatschappelijke zetel
- Ringlaan 162, 2170 Antwerpen
- Namen & benamingen
- DR. DE CLERCK LUC, REUMATOLOOG
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 augustus 2014
- Peppol
- Niet geregistreerd