Financiën
Boekjaar 2025
KOLOBAN uit Braine-l'Alleud, ondernemingsnummer BE0559906269, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.503 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KOLOBAN een brutomarge van € 18.652 en een eigen vermogen van € 27.779. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 739 naar € 13.503. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 27.779
▲ 95% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.503
▲ € 12.764 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.545
▲ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 9.179.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.622
▲ 1% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 350
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -747 | € 11.521 | € 2.187 | € 18.652 | ▲ € 16.464 |
| Winst na belastingen | € -1.235 | € 10.887 | € 739 | € 13.503 | ▲ € 12.764 |
| Eigen vermogen | € 2.650 | € 13.537 | € 14.276 | € 27.779 | ▲ 95% |
| Totale schulden | € 6.445 | € 7.636 | € 6.779 | € 5.973 | ▼ 12% |
| Cash | € 8.767 | € 12.642 | € 18.171 | € 26.545 | ▲ 46% |
| Opgepotte winst | € -15.950 | € -5.063 | € -4.324 | € 9.179 | ▲ € 13.503 |
| Balanstotaal | € 9.095 | € 21.173 | € 21.055 | € 33.752 | ▲ 60% |
Kerncijfers van KOLOBAN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KOLOBAN?
Wat er de jongste jaren bij KOLOBAN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.503 (▲ € 12.764 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Braine-l'Alleud. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 1.235 verlies in 2022 naar € 13.503 winst in 2025.
Betaalde al € 3.489 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 13.503 winst.
Bestuur
Het aandeel van MSBL komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
KOLOBANAchter KOLOBAN zitten Nozomi Fujii, Mofy Sarr, Joachim Vandersleyen en Bertrand Lotteau. De aandelen zijn in handen van MSBL (21.6%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nozomi Fujii
Bestuurder
Mofy Sarr
Bestuurder
Joachim Vandersleyen
Bestuurder
Bertrand Lotteau
Bestuurder
Aandeelhouders
21.6%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Av Alph Allard 120
1420 Braine-l'Alleud
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANDERSLEYEN Joachim Noël(oprichter) 37.6%
- MSBL(oprichter) 21.6%
- FUJII Nozomi(oprichter) 19.4%
- LOTTEAU Bertrand Bernard(oprichter) 8%
- SARR Mofy Anna(oprichter) 8%
- COLOMBIEN Jacques Yves(oprichter) 5.4%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0559.906.269
- Btw-nummer
- BE 0559.906.269
- Maatschappelijke zetel
- Av Alph Allard 120, 1420 Braine-l'Alleud
- Namen & benamingen
- KOLOBAN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 augustus 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van cacao, chocolade en suikerwerk
Vervaardiging van consumentenelektronica
Vervaardiging van meet-, controle- en navigatie-instrumenten en -apparatuur
Vervaardiging van verlichtingsapparaten
Vervaardiging van communicatieapparatuur
Detailhandel in chocolade en suikerwerk