Financiën
Boekjaar 2025
STIMAN uit Hasselt, ondernemingsnummer BE0537922507, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 649.493 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STIMAN een brutomarge van € 132.812 en een eigen vermogen van € 4 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.226 naar € 649.493. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4 miljoen
▲ 19% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 649.493
▲ € 617.268 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 148.843
▲ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 3 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.005
▲ 202% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 450.000
▼ 10% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 264
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 68.326
▲ € 53.835 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 72.222 | € 18.764 | € 34.710 | € 132.812 | ▲ 283% |
| Winst na belastingen | € 65.754 | € 18.690 | € 32.226 | € 649.493 | ▲ € 617.268 |
| Eigen vermogen | € 3.340.681 | € 3.359.371 | € 3.391.597 | € 4.041.090 | ▲ 19% |
| Totale schulden | € 510.270 | € 510.332 | € 515.521 | € 519.651 | ▲ 1% |
| Cash | € 14.122 | € 16.743 | € 113.407 | € 148.843 | ▲ 31% |
| Opgepotte winst | € 2.295.681 | € 2.314.371 | € 2.346.597 | € 2.996.090 | ▲ 28% |
| Bankschulden | € 500.000 | € 500.000 | € 500.000 | € 450.000 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 3.850.951 | € 3.869.703 | € 3.907.117 | € 4.560.741 | ▲ 17% |
Kerncijfers van STIMAN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met STIMAN?
Wat er de jongste jaren bij STIMAN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 649.493 (▲ € 617.268 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hasselt. KBO
- Stijn Jamart werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 65.754 winst in 2022 naar € 649.493 winst in 2025.
Betaalde al € 145.889 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 649.493 winst.
Bestuur
Achter STIMAN zit Stijn Jamart. Zelf heeft het 99% van Transport Stijn Jamart, 50% van Skd Management en 50% van Kisten en palettenbedrijf Jamart.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Opeindestraat 112
3720 Hasselt
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0537.922.507
- Btw-nummer
- BE 0537.922.507
- Maatschappelijke zetel
- Opeindestraat 112, 3720 Hasselt
- Namen & benamingen
- STIMAN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 september 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 apr 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering