Financiën
Boekjaar 2025
MEMCO uit Destelbergen, ondernemingsnummer BE0537786806, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -80.714 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MEMCO een brutomarge van € 1,2 miljoen en een eigen vermogen van € 348.193. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.560 naar € -80.714. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 348.193
▼ 19% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -80.714
▼ in 2024 nog € 8.560 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 131.043
▲ 236% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 340.293.
Mensen en middelen in 2025
23,6
▼ 2,3 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,2 miljoen
▼ 35% t.o.v. 2024
€ 49.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 101.394
▼ 21% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 10.000
▼ 75% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 349.519
▲ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 65.087
▲ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2021 | 2022 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 923.497 | € 1.300.994 | € 1.947.541 | € 1.162.003 | ▼ 40% |
| Winst na belastingen | € 46.491 | € 263.338 | € 8.560 | € -80.714 | ▼ € 89.274 |
| Eigen vermogen | € 157.009 | € 420.347 | € 428.907 | € 348.193 | ▼ 19% |
| Totale schulden | € 214.633 | € 277.519 | € 272.767 | € 424.606 | ▲ 56% |
| Cash | € 136.261 | € 140.849 | € 39.051 | € 131.043 | ▲ 236% |
| Opgepotte winst | € 149.109 | € 412.447 | € 421.007 | € 340.293 | ▼ 19% |
| Bankschulden | € 3.058 | € 0 | € 40.000 | € 10.000 | ▼ 75% |
| Balanstotaal | € 371.642 | € 697.866 | € 701.674 | € 772.799 | ▲ 10% |
| Werknemers (VTE) | 16,3 | 19,1 | 25,9 | 23,6 | ▼ 2,3 |
Kerncijfers van MEMCO, boekjaren 2021 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met MEMCO?
Wat er de jongste jaren bij MEMCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 80.714 (▼ € 89.274 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Destelbergen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 46.491 winst in 2021 naar € 80.714 verlies in 2025.
Betaalde al € 112.571 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 263.338 winst.
Gemiddeld € 49.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter MEMCO zit ABDIL COBAN. ABDIL COBAN zit ook achter LMS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Laarnebaan(HEU) 106 bus B2
9070 Destelbergen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0537.786.806
- Btw-nummer
- BE 0537.786.806
- Maatschappelijke zetel
- Laarnebaan(HEU) 106 bus B2, 9070 Destelbergen
- Namen & benamingen
- MEMCO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 augustus 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Bouwrijp maken van terreinen