Financiën
Boekjaar 2025
BL VISION uit Vorst, ondernemingsnummer BE0521819220, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 60.069 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BL VISION een brutomarge van € 87.164 en een eigen vermogen van € 187.941. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40.302 naar € 60.069. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 187.941
▲ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 60.069
▲ 49% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 194.415
▲ 29% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 169.341.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.000
▲ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.007
▼ 57% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 122.250 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 28.012 | € 33.252 | € 69.061 | € 87.164 | ▲ 26% |
| Winst na belastingen | € 11.303 | € 14.451 | € 40.302 | € 60.069 | ▲ 49% |
| Eigen vermogen | € 73.119 | € 87.569 | € 127.872 | € 187.941 | ▲ 47% |
| Totale schulden | € 31.255 | € 22.261 | € 25.989 | € 17.870 | ▼ 31% |
| Cash | € 66.868 | € 96.904 | € 150.335 | € 194.415 | ▲ 29% |
| Opgepotte winst | € 54.519 | € 68.969 | € 109.272 | € 169.341 | ▲ 55% |
| Bankschulden | € 23.187 | € 13.227 | € 2.318 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 104.374 | € 109.830 | € 153.860 | € 205.811 | ▲ 34% |
Kerncijfers van BL VISION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BL VISION?
Wat er de jongste jaren bij BL VISION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 60.069 (▲ 49% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Vorst. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.303 winst in 2022 naar € 60.069 winst in 2025.
Betaalde al € 53.224 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 60.069 winst.
Bestuur
Achter BL VISION zit Blandine Langlois.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Blandine Langlois
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molièrelaan 175
1190 Vorst
Jupiterlaan 187 bus 35
1190 Vorst
Actief sinds 7 maart 2013
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0521.819.220
- Btw-nummer
- BE 0521.819.220
- Maatschappelijke zetel
- Molièrelaan 175, 1190 Vorst
- Namen & benamingen
- BL VISION
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 maart 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten