Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 45 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
FOOD SAFETY INFORMATION uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0508524181, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 76.844 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FOOD SAFETY INFORMATION een brutomarge van € 230.259 en een eigen vermogen van € 229.419. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 90.558 naar € 76.844. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 229.419
▲ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 76.844
▼ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 93.037
▼ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.000 uitgekeerd
26 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 67.890
▲ € 62.842 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 29.516
▼ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 594.585
▲ 95% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 21.662 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 12.930
▲ 263% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 102.022
▲ 86% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 43.210 | € 66.831 | € 182.220 | € 230.259 | ▲ 26% |
| Winst na belastingen | € 8.080 | € 20.975 | € 90.558 | € 76.844 | ▼ 15% |
| Eigen vermogen | € 68.315 | € 82.018 | € 172.575 | € 229.419 | ▲ 33% |
| Totale schulden | € 415.818 | € 398.066 | € 386.390 | € 727.198 | ▲ 88% |
| Cash | € 13.472 | € 49.831 | € 107.060 | € 93.037 | ▼ 13% |
| Terreinen & gebouwen | € 399.116 | € 383.095 | € 372.252 | € 353.682 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 49.715 | € 63.418 | € 153.975 | € 210.819 | ▲ 37% |
| Dividend | € 0 | € 7.273 | € 0 | € 20.000 | |
| Bankschulden | € 348.875 | € 326.061 | € 304.283 | € 594.585 | ▲ 95% |
| Balanstotaal | € 484.134 | € 480.084 | € 558.965 | € 956.618 | ▲ 71% |
Kerncijfers van FOOD SAFETY INFORMATION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FOOD SAFETY INFORMATION?
Wat er de jongste jaren bij FOOD SAFETY INFORMATION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 76.844 (▼ 15% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Middelkerke. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 8.080 winst in 2022 naar € 76.844 winst in 2025.
Betaalde al € 95.143 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 90.558 winst.
Keerde in totaal € 27.273 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter FOOD SAFETY INFORMATION zit Kevin Baets. Kevin Baets zit ook achter SimBa.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Terbiest 140
3800 Sint-Truiden
René Mouchottestraat 30
8430 Middelkerke
Actief sinds 3 maart 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0508.524.181
- Btw-nummer
- BE 0508.524.181
- Maatschappelijke zetel
- Terbiest 140, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- FOOD SAFETY INFORMATION
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 december 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Opsporings- en particuliere beveiligingsdiensten
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Particuliere beveiliging
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten